$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,90
€ EURO → Alış: 6,52 / Satış: 6,55

GİRESUN UĞUR’DA ‘İÇİMİZDEKİ ÇOCUK’ SEMİNERİ

GİRESUN UĞUR’DA ‘İÇİMİZDEKİ ÇOCUK’ SEMİNERİ
  • 18.04.2019
  • 372 kez okundu
Reklam

Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bilge Uzun, Giresun PDR öğretmenlerine “Okullarda Mindfulness uygulaması” konulu seminerini sundu. Giresun ilindeki PDR öğretmenlerin katılımlarıyla gerçekleşti. Ailenin, okulda verilen eğitimin en önemli tamamlayıcı unsuru olduğu düşüncesiyle yıl boyunca ebeveynlere yönelik veli seminerleri düzenleyen Uğur Okulları, Bahçeşehir Üniversitesi iş birliğiyle gerçekleştirdiği seminerlerine Giresun Uğur Okullarının velilerine “İçimizdeki Çocuk” konulu seminerini gerçekleştirdi.

Aile ve çocuk arasındaki iletişim aktarımları, eleştirel ve koruyucu ebeveynlik, içimizdeki asi ve uyumlu çocuk, transaksiyonel analiz ve örnek alınan ebeveyn olma başlıklarına yer verildi.

Bahçeşehir Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından gerçekleştirilen veli seminerleri, ebeveynleri eğitimden psikolojiye, teknolojiden sosyal medya kullanımına kadar çok çeşitli alanlarda uzman görüşleriyle bilgilendiriyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ