$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,06

Giresun tek ses, tek yürek

Giresun Barosu, Giresun Eczacı Odası ve Memur Sen’e bağlı Sağlık Sen, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin eli kanlı terör örgütlerine karşı Suriye’nin kuzeyine yönelik yaptığı Barış Pınarı Harekatı’na tam destek verdi.

Giresun tek ses, tek yürek
  • 14.10.2019
  • 355 kez okundu
Reklam

Giresun Barosu Başkanı Soner Karademir, şehit olan asker ve sivil vatandaşlara rahmet, tüm yaralılara da acil şifalar dileğinde bulundu. Tüm terör örgütleriyle mücadelede milletin ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yanında olduklarını vurgulayan Karademir, “Kahraman Mehmetçiğimizin terörü sonlandırmak ve yurt sınırlarının güvenliğini sağlamak amacıyla çıktığı harekatın amacına uygun şekilde sürmesi ve bir an önce huzur ve güvenliğin tesis edilerek harekatın hedeflenen barışçıl amaçlarına ulaşması ve kahraman askerlerimizin görevlerini ifa ederek esenlikle yurda geri dönmesini diliyoruz.” ifadesini kullandı.

Giresun Eczacı Yönetim Kurulundan yapılan yazılı açıklamada, vatanın güvenliği, milletin huzuru, bölgenin barış ve selametinin temini için başlatılan Barış Pınarı Harekatı’nda görev alan Kahraman Mehmetçiklerin her zaman yanlarında oldukları kaydedildi.

Memur Sen’e bağlı Sağlık Sen Giresun Şube Başkanı Kerim Süral ise Türkiye’nin bir kez daha tehditlere boyun eğmeyeceğini gösterdiğini belirtti. Türkiye’nin mazlumların yanında dik duran bir ülke olduğunu bir kez daha gösterdiğini ifade eden Süral, “Ekonomi bir ülkenin her şeyidir fakat eğer ülkenizin bütünlüğü bozulmak isteniyorsa millet olarak daha önce Çanakkale’de, Sakarya’da, Kut-ül Amare’de, 15 Temmuz’da ve daha birçok savaşta gösterdiğimiz fedakarlığı bir kez daha göstereceğimizi tüm dünyaya duyurmuş olduk. Allah Barış Pınarı Harekatı’na katılan askerlerimize, ailelerine ve milletimize güç ve sabır versin. Allah onları burunları kanamadan ülkemize dönmeyi nasip eylesin. Allah içimize şehit ateşi düşürmesin.” İfadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%