giresun üniversitesi Giresun University kerasus giresun gazete giresungazete giresun gazete giresun gazete net Giresun ışık Giresun Işık Gazete Gazete Işık gazetecilik giresun yerel haberler giresunhaber Giresun haber giresun yerel haberler giresun yerel gazete giresunsondakika giresun sondakika kazaolay sondakika giresun giresun belediyesi çotanak yeşilbeyaz giresunspor fotoğraf fotoğrafçılık piraziz bulancak dereli keşap espiye yağlıdere şebinkarahisar tirebolu alucra espiye bulancak camoluk şebinkarahisar tirebolu alucra espiye bulancak keşap
DOLAR
7,4216
EURO
9,0176
ALTIN
445,95
BIST
1.569
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Giresun
Parçalı Bulutlu
10°C
Giresun
10°C
Parçalı Bulutlu
Cuma Az Bulutlu
14°C
Cumartesi Az Bulutlu
16°C
Pazar Az Bulutlu
17°C
Pazartesi Parçalı Bulutlu
18°C

Giresun Sanayispor Trabzon’da seçmelere katılacak

Kadın Milli Takımları’nın Samsun ve Trabzon seçme programı açıklandı

Giresun Sanayispor Trabzon’da seçmelere katılacak

Türkiye Kadın Milli Futbol Takımları, 25 Şubat 2020 tarihinde Samsun’da İlkadım Suni Çim Sahası’nda ve 26 Şubat 2020 tarihinde Trabzon’da Trabzonspor Kadir Özcan Tesisleri’nde bölge seçmeleri düzenleyecek.

Seçmeleri, U19 Kadın Milli Takım Teknik Direktörü Aytürk Kıyıcı, U17 Kız Milli Takım Teknik Direktörü Begüm Üresin ve U15 Kız Milli Takım Teknik Direktörü Nazlı Ceylan Demirbağ gerçekleştirecek.

Samsun ve Trabzon Bölge seçmelerine katılacak takımlar;

SAMSUN BÖLGE SEÇMESİ;

  • 52 Yalıköy Spor Kulübü
  • Boyabat Çeltik Spor
  • Gülizar Hasan Yılmaz Güzel Sanatlar Spor Lisesi Gençlik ve Spor
  • İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarı Spor
  • Ordu Spor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü
  • Sinop Kuzey Spor
  • Ünye Gücü Futbol Kulübü

Oyuncular, 25 Şubat 2020 Salı günü saat 10:45’te Samsun İlkadım Suni Çim Sahası’nda toplanacak.

TRABZON BÖLGE SEÇMESİ;

  • Giresun Sanayi Spor
  • Rize Yeşil Çay Spor
  • Rusumat – 4 Gençlik ve Spor
  • Trabzon 1923 Spor Kulübü
  • Trabzon İdmanocağı
  • Trabzon Kardelen Spor

Oyuncular, 26 Şubat 2020 Çarşamba günü saat 12:00’de Trabzonspor Kadir Özcan Tesisleri’nde toplanacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.