$ DOLAR → Alış: 6,66 / Satış: 6,69
€ EURO → Alış: 7,28 / Satış: 7,31

GİRESUN POLİSİNDEN ŞEFKAT ELİ

Giresun Emniyet Müdürlüğü Sevgi evlerinde kalan çocuklara yönelik etkinlikle şefkat elini gösterdi.

GİRESUN POLİSİNDEN ŞEFKAT ELİ
  • 11.03.2019
  • 431 kez okundu
Reklam

Giresun Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce organize edilen etkinlikle Emniyet Teşkilatını çocuk gözüyle tanıtmak, “Polis Kimdir-Nasıl Çalışır?” sorularını cevaplandırmak ve küçük yaştan itibaren çocuklara aşılanan Polis korkusunu ortadan kaldırmanın amaçlandığı belirtildi.

Çocuk Evleri ile Sevgi Evlerinden ikamet eden 07-12 yaş aralığında 9 çocuk polis araçları ile adreslerinden elınmış, sirenler eşliğinde atılan şehir turunun ardından Özel Harekat Şube Müdürlüğü ziyaret edildi.

Özel Harekat Şube Müdürlüğü personelinin yakın ilgi gösterdiği miniklere polis araçları tanıtılarak, “Polis Narkotik Köpeği” ve diğer hayvanlar ile hoşça vakit geçirmeleri sağlandı. Özel Harekat Şube Müdürlüğündeki etkinliğe İl Emniyet Müdürünün eşi Nuray Aktaş’ta katılarak çocuklarla yakından ilgilendi.

Giresun Valisinin eşi Uzm. Dr. Aliye Serpil Sarıfakıoğulları, İl Emniyet Müdürümüzün eşi  Nuray Aktaş, Sevgi Evleri Müdürü Perihan Akkaya ile Çocuk Evleri Müdürü Hatice Şahin ve görevli personelin katılımıyla 9 çocukla Polisevi’nde düzenlenen akşam yemeğinin  ardından, çeşitli hediyeler dağıtılarak minik misafirler polis araçları ile evlerine bırakıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ