$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Giresun polisinden örnek proje

Giresun İl Emniyet Müdürlüğü halkın huzur ve güvenliğinin yanı sıra sosyal faaliyetlerle halka ve toplumla iç içe oluyor. İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü “Birlikte Bir Yıl Projesi”yle Giresun İŞKUR ve Giresun Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğinde açılan aşçılık kursuna katkı sunuyor.

Giresun polisinden örnek proje
  • 25.09.2019
  • 1.063 kez okundu
Reklam

Giresun İl Emniyet Müdürlüğü, Giresun İŞKUR İl Müdürlüğü ve Giresun Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğinde açılan aşçı yardımcılığı kursu devam ediyor. İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ve İŞKUR İl Müdürü Mustafa Sarı kursu ziyaret ederek, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Salih Uzun’dan kurs hakkında bilgi aldılar. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından Çocuk ve Gençleri Koruma ve Destek Programı kapsamında “Birlikte Bir Yıl Projesi” sloganıyla açılan kursa 16-24 yaşlarında 20 genç katılıyor.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından Çocuk ve Gençleri Koruma ve Destek Programı kapsamında “Birlikte Bir Yıl Projesi” sloganıyla açılan kursa 16-24 yaşlarında 20 genç katılıyor. Emniyet Müdürü Fahri Aktaş,  gerçekleştirilen kursun gençlerin geleceğe güvenle bakabilmelerini, sosyal hayata adapte olabilmelerini, olumsuz çevrenin zararlarından uzak kalarak kendilerine güvenmelerini, üretim ekonomisine, aile bütçesine katkı sunabilmelerini, bir meslek sahibi olabilmelerine ve gençlerin suç ve suç ortamlarından uzaklaştırarak topluma faydalı bireyler olarak yetişmesine katkı sağlanacağını ifade etti. Halk Eğitim Müdürü Uzun ise proje ve kursun hazırlanmasına öncülük eden İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ve İŞKUR İl Müdürü Mustafa Sarı başta olmak üzere kurs hocaları ile katılan kursiyerlere teşekkür etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%