$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Giresun Heyeti bakanları ziyaret etti

Giresun Heyeti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti

Giresun Heyeti bakanları ziyaret etti
  • 10.07.2020
  • 479 kez okundu
Reklam

BAKAN KURUN’U ZİYARET ETTİ

Giresun heyeti Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile görüştü.

Vali Ünlü ve Giresun Milletvekilleri; Cemal Öztürk, Av.Sabri Öztürk ve Av.Kadir Aydın, Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, ilçe ve belde belediye başkanları, 9 Temmuz Perşembe günü, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda Bakan Kurum’u ziyaret ederek, Giresun’da devam eden Çevre ve Şehircilik yatırımları ile hazırlanan projelerin son durumu hakkında Bakan Kurum’a bilgilendirme yaptılar. Giresun heyeti, Bakan Kurum’a yeni hazırlanan proje ve yatırımlarla ilgili bilgilendirmelerde bulunarak, destek taleplerini ilettiler.

Bakan Kurum, kendisine iletilen bilgilerle ilgili istişarelerde bulunarak, Vali Ünlü’ye “Hayırlı olsun” diyerek yeni görevinde başarılar diledi.

GİRESUN HEYETİ SÜLEYMAN SOYLU İLE

Giresun heyeti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret etti.

Giresun Valisi Enver Ünlü, Giresun Milletvekilleri; Cemal Öztürk, Av.Sabri Öztürk ve Av.Kadir Aydın, Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, ilçe ve belde belediye başkanları ile birlikte, 8 Temmuz Çarşamba günü, İçişleri Bakanlığı’nda Bakan Soylu’yu ziyaret ederek, Giresun’da devam eden yatırımlar ve projelerin son durumu hakkında bilgilendirme yaparak, yeni planlanan proje ve çalışmalarla ilgili talep ve değerlendirmelerde bulundu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%