$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

Giresun her şeyin en iyisine layık

Giresun Belediyesi, Aytekin Şenlikoğlu başkanlığında 1 yılı geride bıraktı. Şenlikoğlu, adeta iflas etmiş halde devraldığı belediyeyi kısa sürede ayağa kaldırarak, 1 yıllık süreçte yaptığı başarılı çalışmalarla kamuoyunun büyük takdirini kazanmayı başardı.

Giresun her şeyin en iyisine layık
  • 03.04.2020
  • 623 kez okundu
Reklam

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri’nden sonraki 1 yıllık görev sürecini değerlendirdi. Şenlikoğlu, “Halka hizmet, Hakk’a hizmettir, düsturu ile çıktığımız yolda, 1. görev yılımızı doldurmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşamaktayız. Gönül isterdi ki, koronavirüsle mücadele ettiğimiz bugünlerde bu heyecanı siz değerli hemşehrilerimizle birlikte çok daha coşkulu bir şekilde kutlayabilelim ancak hepimizin sağlığı bizim için her şeyin önünde gelmektedir” dedi.

“PROJELERİMİZ BİR BİR HAYATA GEÇİYOR”

Şenlikoğlu, “Göreve başlarken bizi ne kadar zor bir sürecin beklediğini, sorumluluğumuzun ne kadar büyük olduğunu iyi biliyorduk. İlk günden sıkı bir şekilde çalışmalarımıza başladık. Şükürler olsun bugün başta; Bulancak Durağı ve Şehir Girişi, Sahil Yolu Aydınlatma, Dış Cephe Giydirme, Kale Aydınlatma, Galericiler Sitesi ve Spor Alanları, Dal-Çık, Gedikkaya Cam Teras ve daha birçok çalışmalarımızda çok önemli yollar kat ettik. İlimizin 100 yıllık su ihtiyacını karşılayacak projenin proje ihalesini yaptık. Alt yapı ve üst yapıda tüm mahalle ve sokaklarımızda çalışmalar gerçekleştirdik. Siz değerli Giresunlumuza daha güzel günler yaşatabilmek ve daha fazla hizmet getirebilmek için çok daha gayretli bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çünkü sizler her şeyin en iyisine layıksınız” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ