$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Giresun Güney Çevre Yolu Mecliste

Giresun Güney Çevre Yolu Mecliste
  • 26.10.2019
  • 6.133 kez okundu
Reklam

Milletvekili Tığlı, muhalefet olarak sürekli gündeme getirdikleri Güney çevre yolu Ordu etabının devam ediyor olmasına rağmen, Giresun geçişinin inşaatına başlanmamasının ilin trafik sorununu daha da içinden çıkılmaz hale getirdiğini dile getirdi.
Giresun şehir merkezi geçişini rahatlatmak için düşünülen diğer projelerin zaman kazanma dışında çözüm olmayacağını vurgulayan Tığlı, Güney Çevre Yolu Projesi’ne biran önce başlanılması gerektiğini ve tüm Giresunlular adına konunun takipçisi olacağını ifade etti.
Tığlı, konuşmasının devamında şunları söyledi;
“Güney çevre yolu Ordu ili geçişinin hizmete girmesiyle buradaki geçiş hızlanmış, trafik yoğunluğu Giresun’a taşınmıştır. Giresun ilinde şehir içi ve transit geçişin birleştiği noktalarda trafik sıkışıklığı ve karmaşası her geçen gün artarak devam etmektedir. Bu sebeple, muhalefet olarak güney çevre yolu Ordu etabı devam ederken Giresun geçişinin inşaatının başlamasını acileyetle istiyoruz. Artık günü kurtarma projelerinden vazgeçip iktidarın söz verdiği gibi, bir an önce Giresun Güney Çevre Yolu Projesi’ne başlaması gerekmektedir. Bu projenin tüm Giresunlular adına takipçisiyiz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%