$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Giresun Gençlik Merkezi kolladı sıvadı

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Giresun Gençlik Merkezi, yeni tip koronavirüse karşı (Kovid-19) özveriyle görev yapan sağlık çalışanları için “yüz koruyucu siperlik ve maske” yapıyor. Gençlik liderleri, gönüllülerinde katıldığı 3D yazıcılarla sağlık personeli için yüz koruyucu siperlik ve cerrahi maske üretiyor.

Giresun Gençlik Merkezi kolladı sıvadı
  • 01.04.2020
  • 255 kez okundu
Reklam

Giresun Gençlik Merkezi Müdürü Barbaros Ahmet Aydın, Gençlik ve Spor Bakanlığının başlattığı proje kapsamında yüz koruyucu siperlik yapmaya başladıklarını söyledi. Aydın, gençlik merkezinde 3D yazıcı ile çalışmalar yaptıklarını belirterek, “Ulus olarak kenetlendiğimiz bugünlerde herkes üzerine düşen görevi yapmaya çalışıyor. Liderlerimiz bu işte aktif görev alıyor. Gönüllü gençlerimizde ‘bizde varız’ diyerek, destek veriyorlar.” dedi.

Giresun Valiliği koordinesinde sağlık kuruluşlarına maskelerin dağıtımını yapacaklarını ifade eden Öztürk, Aynı zamanda gençlik liderlerimiz, Vefa Sosyal Destek gruplarında gönüllü olarak görev alarak 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımıza yardımcı oluyorlar.” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%