$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Giresun Doğa Koleji yine velilerinin yanında

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını sonrasında geçtiğimiz dönem yemek ve servis paralarını velilerine iade eden Giresun Doğa Koleji şimdi de KDV iadesi ile velilerinin yanında olduğunu gösterdi.

Giresun Doğa Koleji yine velilerinin yanında
  • 03.09.2020
  • 312 kez okundu
Reklam

Cumhurbaşkanlığı kararı ile eğitim ve öğretim hizmetindeki KDV oranı %8’den %1’e indirildi. Bu karar sonrasında Giresun Doğa Koleji’nden de velilerinin yüzünü güldüren açıklama yapıldı. Aykut Gezmiş başkanlığında toplanan Giresun Doğa Koleji Yönetim Kurulu’ndan yapılan açıklamaya göre; Kayıtlı öğrencilerin KDV farkı olan %7, Eylül ayı içerisinde velilere iade edilecek.

Yapılan açıklama sonrasında velilerden olumlu geri dönüşler ve teşekkür mesajları alan okul yönetimi aldığı bu karar ile birçok özel okula örnek olacak.

Mart ayında tamamen uzaktan eğitime geçilen 2019-2020 eğitim öğretim yılının yemek ve servis ücretlerinin iadelerini velilerine yaptıktan sonra şimdi de KDV iadesi yapacağını açıklayan Giresun Doğa Koleji yine velilerinin yanında olduğunu göstererek eğitimciliğin ‘para’ ile yapılmadığını bir kez daha gösterdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%