$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

Giresun Doğa ile Samsun Doğa fark yaratacak!

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Vakfı ile birleştikten sonra akademik olarak güçlenmiş olan Samsun Doğa Koleji, öğrencilerinin 21. yüzyıl becerilerine sahip bireyler olarak yetişmesi için Samsun halkının karşısına yenilenmiş vizyonu ve yeni yönetim kadrosuyla çıkıyor.

Giresun Doğa ile Samsun Doğa fark yaratacak!
  • 04.04.2020
  • 529 kez okundu
Reklam

Akademik ve sosyal başarılarıyla ülke çapında adından başarı ile söz ettiren Giresun Doğa Koleji ile güç birliği yapan Samsun Doğa Koleji yepyeni bir başlangıç yapıyor.

Giresun Doğa Koleji’nin de kurucuları olan İnşaat Mühendisi Aykut Gezmiş ve Hakan Karaahmet‘in eğitim sektöründeki deneyimleriyle yeni bir vizyon kazanacak olan Samsun Doğa Koleji fark yaratmaya hazırlanıyor.

Yönetim kurulu başkanı Aykut Gezmiş yaptığı açıklamada şu sözleri söyledi:

“Samsun Atatürk’ün Anadolu Hareketini ateşlediği lider bir şehir. Türkiye’nin kuzeyinde dünyaya açılan en büyük kapısı. Ekonomisini üretime dayamış, şehrini teknoloji ve hizmet üretimi ile geliştirmiş, kara, hava ve deniz yolu ile bu birikimini ticari başarıya çevirmiş bir şehir. Bu şehrin başarılı, iyi eğitim almış ve vizyon sahibi gençlere ihtiyacı var.

BAŞARI SAMSUN’UN ‘DOĞA’SINDA VAR

Samsun Doğa Koleji, ana sınıfından başlayarak liseden mezun olana kadar tüm öğrencilerine bu vizyonu verecek kadro ve başarı azmine sahiptir. Velilerimizle yapacağımız işbirliği, kararlı ve başarılı kadromuzla geleceğin başarılı, inovatif gençlerini yetiştirmeye talibiz. Sorgulayıcı, çözüm odaklı ve  sorumluluk alan bir nesil yetiştiriyoruz. Başarı Samsun’un ‘Doğa’sında Var. Samsun Doğa Koleji’nin yeni hedefleri ve vizyonu, İTÜ Vakfı desteği ile geleceğe daha emin adımlarla ilerleyecek, geleceğimiz olan gençlerimize ışık tutacak. Yeni yönetim anlayışımız Samsunumuz’a hayırlı uğurlu olsun.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ