$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Giresun böyle daha güzel

Karadeniz Sahil Yolu Giresun geçişi artık ışıl ışıl. Başkan Şenlikoğlu, görev süresinin birinci yılında Giresun’u karanlıktan aydınlığa çıkarttı. Artık Giresun bir boydan bir boya ışıktan bir gerdan gibi. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde işbaşına gelen Başkan Şenlikoğlu, halka vaat ettiği projeleri bir bir uygulamaya koyarak, farkını hissettiriyor.

Giresun böyle daha güzel
  • 04.04.2020
  • 7.882 kez okundu
Reklam

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde Giresun Belediye Başkanı seçilen Aytekin Şenlikoğlu, başkanlık koltuğunda bir yılı geride bıraktı. 8 Nisan 2019 tarihinde CHP’li yönetimden görevi devraldıktan sonra hiç vakit geçirmeden işe koyulan Başkan Şenlikoğlu, vaat ettiği projeleri bir bir uygulamaya koydu.

NİCE HİZMET DOLU YILLARA…

Şenlikoğlu, “Halka hizmet, Hakk’a hizmettir” düsturu ile çıktıkları yolda, birinci yılın mutluluğunu ve heyecanını yaşadıklarını kaydetti. Hizmet dolu bir yılı geride bıraktıklarını belirten Şenlikoğlu, Giresun halkına vaat ettikleri projeleri bir bir uygulamaya koyduklarının altını çizdi.  Başkan Şenlikoğlu, “başta Bulancak Durağı ve Şehir Girişi projemiz olmak üzere, Sahil Yolu Aydınlatma, Dış Cephe Giydirme, Kale Aydınlatma, eski çöp alanı üzerinde yapılacak Galericiler Sitesi ve Spor Alanları, sahil yolu için Dal-Çık projemiz, Gedikkaya Cam Teras ve daha birçok çalışmalarımız olmak üzere 1. yılımız olmasına rağmen çok önemli yollar katettik” dedi.

Giresun halkının her şeyin en güzeline layık olduğunu söyleyen Başkan Şenlikoğlu şunları kaydetti;

“Elbette ki, ilk yılımızda yaptığımız çalışmalar sadece bunlarla sınırlı değildi. İlimizin 100 yıllık su ihtiyacını karşılayacak projenin proje ihalesini, alt yapı ve üst yapıda tüm mahalle ve sokaklarımızda yapılan çalışmalar, şehir içi trafiğini en az seviye düşüren çalışmalar, Giresunumuzu rengârenk hale getiren çalışmalarımız, şehrimizin daha temiz ve hijyenik görünümü için yapılan temizlik çalışmaları, yoğun kar yağışına karşı halkımızın en az seviyede etkilenmesini sağlayan çok önemli çalışmalarımız ve tüm dünyayı etkisi altına alan ve ilimizde büyük tedbirler alarak tüm kamu kurum ve kuruluşlar olmak üzere şehrin tamamında yaptığımız ve yapmaya devam ettiğimiz koronavirüsle ilgili çalışmalar hamdolsun hepsi 1. yılımızın içinde gerçekleşmiştir.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%