$ DOLAR → Alış: 7,69 / Satış: 7,72
€ EURO → Alış: 9,03 / Satış: 9,07

Giresun Belediyesi harıl harıl

Giresun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından şehrin birçok noktasında çalışmalar devam ediyor.

Giresun Belediyesi harıl harıl
  • 23.08.2019
  • 537 kez okundu
Reklam

Aksu Mahallesinde iki noktada çalışmalarını devam ettiren ekipler Ayvalık Sokak ile Hande Sokak arasında ki yolu asfaltlayarak araçların daha elverişli koşullarda ulaşım yapmalarını sağladı. Mahallede asfalt çalışmaları belirli program dâhilinde devam edecek. Aynı zamanda yeni imar yolu çalışmalarının sürdüğü mahallede Konakyanı Sokak’ta ekipler çalışma başlattı. Mevcut yollara alternatif bir yol daha kazandırarak araçlar ve yayaların ulaşımlarını kolaylaştırmak isteyen ekipler yol açımının ardından asfalt ve kaldırım yapımı ile çalışmalarını noktalayacak.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı bir diğer ekipte Hacı Siyam Mahallesinde üstyapı çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Lale Sokak ve Öz Sokak’ta gerçekleşen altyapı çalışmalarının ardından üst yapı çalışmalarına başlayan müdürlük mevcut yolda zemin düzeltme çalışmalarının ardından asfalt, kaldırım ve çevre düzenlemeleriyle çalışmalarını sonlandıracak.

Fen İşleri Müdürlüğü çalışmalarına belli program dâhilinde acil ihtiyaç bekleyen noktalara öncelik vererek devam edecek.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%