$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

Gerçek ve sahte Fiskobirlik!

Gerçek ve sahte Fiskobirlik!
  • 01.02.2020
  • 1.345 kez okundu
Reklam

Amerika Birleşik Devletleri’nde bazı marketlerde son dönemlerde yönetim zafiyetine düşen FİSKOBİRLİK ürünlerinin sahtesi kol geziyor. Kimlerin nasıl ve nerede ürettiği belli olmayan sahte ürünleri gerçeğinden ayırt etmek güç gözüküyor. Ambalaj ve etiketi bire bir aynı olan sahte ürünler konusunda FİSKOBİRLİK yönetiminin ne gibi çalışma yapacağı merak konusu oldu.

ABD’de faaliyet gösteren ve gerçek FİSKOBİRLİK mamullerini pazarlayan Basil Grocery isimli firma sosyal medya hesaplarından duruma tepki göstererek, “Aynı ürünü aldığınızı zannediyorsunuz ama almıyorsunuz. Soldaki ürün gerçek Fiskobirlik ezmesi iken sağdaki birileri tarafından fason üretilip Amerikaya getirilmiş. Belki de burada üretilmiş ve neredeyse yarı fiyatına satılan aynı isimdeki ürün… Biz Basil Grocery olarak her zaman en kalite ürünleri legal yollarla sizlerin beğenisine sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Gerçek ve sahte ürünleri yan yana koyarak sosyal medyada yayınlayan firma sadece güvenlik bandında FİSKOBİRLİK yazan ürünlerin gerçek olduğunu vurguladı.

Bu arada sahte ürünler konusunda FİSKOBİRLİK yetkililerinin bilgilerinin olup olmadığı ve nasıl bir açıklama yapacağı merak konusu oldu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar TDuran dedi ki:

    yönetim zafiyetine düşen FİSKOBİRLİK diye yazmışsınız paylaşan firma da böyle bir ibare kullanılmamış unutmayın hatırlatayım FİSKOBİRLİK Dünyanın en büyük Fındık üretici birliğidir.

YORUM YAZ