$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

‘GERÇEK PROJELER YAPMAYA GELİYORUZ’

AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Şenlikoğlu; “Giresun’umuzun ortak sorunlarını çözmek için büyük bir ekiple çalıştık. Hayal ettik, kurguladık, projeye döktük. Sizlerin beğenisine sunmak için heyecanla gün sayıyoruz. Maketlerle, vaatlerle, siyasi kutuplaştırmalarla halkı oyalamak için değil, ürettiğimiz gerçek projeleri uygulamak için geliyoruz”

‘GERÇEK PROJELER YAPMAYA GELİYORUZ’
  • 22.01.2019
  • 597 kez okundu
Reklam

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayımız Aytekin Şenlikoğlu Cemal Gürsel Caddesi esnafını ziyaret etti. Cemal Gürsel Caddesi esnafı ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ve sevgiyle karşılanan Şenlikoğlu “Vatandaşlarımızın taleplerine yetişmek ve her türlü konuda onlara hizmet etmek için gecemizi gündüzümüze katarak çabalıyoruz” dedi.

Belediye Başkan adayı Şenlikoğlu, “Giresun’umuz için yapılabilecek hizmetler için esnaflarımızla, vatandaşlarımızla gönül birliği içerisinde ve her türlü düşünceye açık bir şekilde ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bizlere bir tavsiyeniz var mı? Giresun’da şöyle bir hizmet yaparsak iyi olur diyeceğimiz düşünceler var mı? Varsa onları dile getirmek, dinlemek ve hemhal olmak için bu ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın müreffeh bir yaşam sürdürmesi için elimizden gelen gayreti uygulamaya hazırız. Bizim ilk öncelikli çalışmalarımız arasında bize ihtiyaç duyulan her yerde bizlerin var olması toplumsal ve sosyal konularda, daha duyarlı olmak. Vatandaşlarımızın taleplerine yetişmek ve her türlü konuda onlara hizmet etmek için gecemizi gündüzümüze katarak çabalıyoruz” dedi.

Belediye Başkan adayı Şenlikoğlu, Giresun derdini dert edinerek çalışacaklarını ifade ederek şöyle konuştu;

“Esnafımızın, üreten ve katma değer sağlayan herkesin şehrimizin gelişmesinde önemli bir katkı sağladığını görmekteyiz. İş ve ekmek üreten insanlarımız için ne yapsak azdır. Büyük küçük esnaf ayrımı gözetmeden tüm esnafımız için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Toplumumuzdaki her bir ferdin derdi, bizim derdimizdir. Dertleri çözeceğiz ki, şehrimizin ve halkımızın daha refah içinde kalkınmasını hep birlikte sağlayacağız. Şehrimiz için çalışmalı ve üretmeliyiz. Şehrimizi geliştirecek, kalkındıracak, katma değer ve istihdam sağlayacak tüm imkânları sağlamayı hedefliyoruz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%