$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

Gençlerle sabah namazında camide buluştular

Espiye ilçe müftülüğü tarafından düzenlenen sabah namazı buluşmaları devam ediyor. Gençlerle Sabah Namazı buluşması Esentepe Mahallesi Camiinde gerçekleştirildi.

Gençlerle sabah namazında camide buluştular
  • 05.02.2020
  • 436 kez okundu
Reklam

Din Görevlisi Ayhan Yıldız’ın Kuranı Kerim tilaveti ile başlayan program Sabah Namazı, tesbihat ve ilçe Müftüsü Yavuz Koçak’ın sohbeti ile sona erdi.

Sabah Namazı sonrası, Esentepe cami görevlileri Eşref Bayrak ve Ayhan Yıldız tarafından hazırlanan kahvaltı sabah namazına katılan cemaate ikram edildi.

Sabah Namazı buluşmalarına vatandaşların büyük ilgi ve alaka gösterdiklerini belirten ilçe Müftüsü Yavuz Koçak, gelecek hafta Sabah namazı buluşmasının Adabük mahallesi merkez caminde yapılacağını, sabah namazı bulmasına katılan gençlere ve din görevlilerine teşekkür etti.

Gençlerle sabah namazı buluşmasına Belediye başkanı Mustafa Karadere, ilçe Müftüsü Yavuz Koçak, ilçe Vaizi Ahmet Yılmaz, Yazı İşleri Müdürü Hikmet Domaç, din görevlileri ile vatandaşlar katıldı.

Esentepe Cami İmam Hatibi Eşref Bayrak, gençlerle sabah namazı buluşmasına katılan yetkililere ve din görevlilerine teşekkür etti.

(FİKRET BIYIK)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ