$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

GEMİYİ LİMANA SAĞ SALİM GETİRECEĞİZ

Çotanakların Asbaşkanı İsmail Kurt, son 3 maçını kaybetmeden 5 puan toplayan Giresunspor’u el birliğiyle bulunduğu konumdan daha yukarılara taşıyacaklarına olan inançlarının tam olduğunu ifade etti.

GEMİYİ LİMANA SAĞ SALİM GETİRECEĞİZ
  • 20.03.2019
  • 533 kez okundu
Reklam

Spor Toto 1. Lig temsilcimiz Giresunspor’un Kulüp Asbaşkanı İsmail Kurt, el birliği ile Giresunspor’u hak ettiği noktaya taşıyacaklarını söyledi. Çok zorlu bir süreçte göreve geldiklerini ancak hiçbir bahanenin arkasına sığınmadan yollarına devam ettiklerinin altını çizen Kurt, “Giresunspor Giresun’un en önemli marka değeridir. Biz devraldığımız bayrağı daha yukarılara taşımak için bu göreve geldik. Evet, doğru zorlu bir süreçte işbaşı yaptık ama zaten önemli olan zoru başarmaktır. Bizlerde inşallah yönetim olarak, camiamızla kenetlenip, omuz omuza vererek bu zorlu sürecin üstesinden başarıyla geleceğiz” dedi.

CAMİAMIZIN BEKLENTİLERİNİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ

Spor Toto 1. Lig’in Süper Lig’in arka bahçesi olduğuna işaret eden Kurt, “Giresun şehrinin yıllardır süren bir Süper Lig özlemi var. Bunu biliyoruz ve beklentilerin farkındayız. Şuanda bulunduğumuz konumun Giresunspor’a yakışmadığını bizlerde çok iyi biliyoruz. Giresunspor ile ilgili herkesin olduğu kadar bizimde büyük hayallerimiz var. Önce bulunduğumuz konumdan süratle uzaklaşıp sezon sonunda gemiyi sağ salim limana getirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

ÖNCELİĞİMİZ TEHLİKELİ BÖLGEDEN UZAKLAŞMAK

Ligde geride kalan 8 hafta hakkında da samimi açıklamalar yapan Çotanakların Asbaşkanı İsmail Kurt, “Ligde normal sezonun bitmesine 8 hafta kaldı. Giresunspor olarak son 3 maçımızda yenilmeden 5 puan çıkardık. Önümüzde Balıkesirspor Baltok ile oynayacağımız kritik bir doksan dakika var. Arayı bu maça tam kapasite ile hazırlanmak için iyi bir fırsat olarak görüyoruz. Aranın ardından Balıkesirspor Baltok maçıyla birlikte yeni bir galibiyet serisinin fitilini ateşleyip, hızla tehlikeli bölgeden uzaklaşmak birinci önceliğimiz olacak. Bu süreçte sadece camiamızdan, taraftarlarımızdan ve şehrimizin önde gelenlerinden Giresunspor’a sahip çıkıp destek olmalarını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ