$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

GEMİLERÇEKEĞİ’NDE SABAH NAMAZI PROGRAMI

Giresun Müftülüğü tarafından her ay farklı bir mahallede gerçekleştirilen ‘Cuma Sabah Namazı Tesbihat Programı’ 1 Şubat, 8 Şubat ve 15 Şubat Cuma günleri Kaşıkçı Camii’nde gerçekleştirilecek.

GEMİLERÇEKEĞİ’NDE SABAH NAMAZI PROGRAMI
  • 26.01.2019
  • 233 kez okundu
Reklam

Giresun Müftüsü Muhittin Oral, ‘Cuma Sabah Namazı Tesbihat Programı’nı mahallelerin merkezinde bulunan camilerde gerçekleştirmeye devam ettiklerini belirtti.

Giresun Müftülüğü tarafından her ay farklı bir mahalleye taşınan ‘Cuma Sabahı Tesbihat Programı’ 25 Ocak Cuma sabahı Gemilerçekeği Mahallesi Kaşıkçı Camii’nde gerçekleştirildi. Giresun Müftüsü Muhittin Oral, 3 hafta daha aynı camide gerçekleştirilecek programa tüm bölge halkını ve Giresunluları davet etti.

CAMİLER BİRLİK VE BERABERLİĞE KATKI SAĞLAYACAK

İl Müftüsü Oral, mahallelileri camide buluşturmak ve cami mensubiyetini oluşturmak istediklerini belirterek, “Camilerin birlik ve beraberliğimize katkı sunması camilerimizden alınan feyiz ve bereketle mahallelerimizin huzura kavuşması ve bu huzuru bütün şehre yaymak için sabah namazı buluşmalarını farklı mahallelerde gerçekleştiriyoruz”dedi.

Program sabah namazının sünnetiyle farzı arasında tilavet edilen Yasin’i Şerif ile başlıyor, sabah namazı cemaatle eda edildikten sonra tesbihat, kısa bir sohbet ve çorba ikramı ile tamamlanıyor.

Programa İl Müftü Yardımcısı Murat Mutlu, din görevlileri ve vatandaşlar katıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ