$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,12 / Satış: 9,16

FKB Giresunspor’a sponsor!

Çotanaklar, Fiskobirlik ile sponsorluk anlaşması imzaladı. FKB’den Giresunspor’da yüzde 4 kar payı verecek.

FKB Giresunspor’a sponsor!
  • 13.08.2020
  • 344 kez okundu
Reklam

FİSKOBİRLİK Genel Müdürlüğünde dün gerçekleşen toplantıda FİSKOBİRLİK yönetimi ile Giresunspor yönetimi arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar ile Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet arasında imzalanan anlaşmaya göre, Giresunspor’un resmi ürünleri FİSKOBİRLİK mağazaları ve fabrika satış mağazalarında satılabilecek. Ayrıca FİSKOBİRLİK markalı tüm ürünlerin satışından belirli bir yüzde ise destek amacıyla Giresunspor’a ödenecek.

BAYRAKTAR; “GİRESUNSPOR GİRESUN’UN ÇOK CİDDİ BİR MARKASI”

Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, Giresunspor’un Giresun’un çok ciddi bir markası olduğunu vurgulayarak, “Ben inanıyorum ki bütün siyasi görüşteki arkadaşlarımız konu Giresunspor olunca bir noktada birleşiyor. Giresunspor’un iyi bir yönetimi var. Özellikle başkanımızı yakından takip ediyoruz. Giresunspor’un bir kurumsal yapıya kavuşacağına inancımız tamdır. Tabi FİSKOBİRLİK bu ilin ve Türkiye’nin çok ciddi bir markasıdır. Giresunspor’a nasıl katkı sunabiliriz, nasıl destek olabiliriz diye arkadaşlarımızla konuştuk. Sonuç itibariyle imkanlarımız dahilinde bir işbirliği yapma kararı aldık. Tabi başkanda bu yaklaşımımıza olumlu bir tepki verdi. Her ne kadar FİSKOBİRLİK Türkiye genelinde bir kurum olsa da genel müdürlüğü Giresun’da dolayısıyla FİSKOBİRLİK’in Giresun ile manevi bir bağı var. Bunların doğrultusunda doğru adreste ve doğru insanlarla işbirliği yapmak gibi bir kararımız oldu. İnşallah FİSKOBİRLİK ve Giresunspor için hayırlı olur” dedi.

KARAAHMET; “BU YILI ÇOTANAK YILI İLAN ETTİK”

Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet, bu anlaşmanın kurumlar arasında örnek teşkil edeceğini belirterek, “Öncelikle bu ekonomik olarak karşılıklı bir anlaşma değil. Burada bir bütünleşme var. Bu yılı çotanak yılı ilan ettik. Çotanağın bir tarafı Giresunspor’a gönül verenler, bir tarafı yönetim kurulumuz ve bir tarafı da takımımız. Bu gönül verenler tarafında en olmazsa olmazı FİSKOBİRLİK’tir. Mesele sadece para değil onlarla bütün olabilmek, beraber olabilmektir. Amacımız birlik ve beraberlik içinde olabilmek. Bu birliği sağlayabilirsek Giresunspor için bir mesaj vermiş oluruz. Giresun’da birliği sağlayan, kurumlar arasında örnek teşkil eden bir anlaşma olduğunu düşünüyorum. Başta Lütfi başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%