$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,28 / Satış: 9,32

Fındık Müzesinde sona doğru

Fındık Müzesinde sona doğru
  • 31.12.2019
  • 800 kez okundu
Reklam

Giresun Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ertaç Güngör, Meclis Başkan Yardımcısı Öner Sarıgül, GTB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Kahraman ve beraberindeki heyet, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar’ı makamında ziyaret etti. Güngör ve beraberindeki heyet, Giresun’da kurulması planlanan ve proje aşaması devam eden “Fındık Müzesi” için yer tahsisi konusunda Yakar’dan destek istedi.

Projeyle ilgili bilgi veren Meclis Başkanı Ertaç Öztürk; “Fındığın Başkenti Giresun’a yakışır bir Fındık Müzesi kurulması için bir süredir sürdürdüğümüz proje çalışmalarında sona geldik. Müzenin yeri ile ilgili görüşmelerimiz devam ediyor. Bulancak’ta tercihlerimiz arasında ve yer temin edilirse Bulancak’ta kurulmasını arzu ederiz. Bu anlamda Pazarsuyu’nda, sahilde, Fatih Otomotiv karşısında bulunan ve bir kısmı belediyenin olan dolgu alanında bu projeyi hayata geçirebiliriz. Fındık müzesi ve Tema parkı olarak planladığımız proje fındık kültürümüzle ilgili çok önemli bir boşluğu dolduracaktır” dedi.

Belediye Başkanı Yakar ise ziyaretten ve projeden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, projenin Bulancak’ta uygulanması ve hayata geçmesi temennimizdir. Biz elimizden gelen desteği veririz dedi.

Ziyarette; Giresun Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ertaç Öztürk, Meclis Başkan Yardımcısı Öner Sarıgül, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Kahraman, Meclis Üyesi Halis Özkaya, Meclis Üyesi Niyazi Gürsoy, Genel Sekreter Eren Nizam hazır bulundular.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%