$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,06

FEN İŞLERİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Giresun Belediyesi şehir genelinde üst yapı çalışmalarını sürdürüyor.

FEN İŞLERİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
  • 17.06.2019
  • 433 kez okundu
Reklam

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü tarafından şehrin farklı bölgelerinde devam eden üst yapı çalışmaları hız kesmeden sürüyor.  Şehir genelinde yeni imar yolları açılırken, mevcut yollarda ise yol genişletme ve düzenleme çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Müdürlük ekipler tarafından Erikliman Mahallesi 169 Nolu Sokak’ta yeni imar yolu açma çalışmalarına başlanıldı. Çalışmalar kapsamında bölgenin ihtiyacını gidermek amacıyla yaklaşık 200 metre uzunluğunda yeni yol açılıyor. Yol açım çalışmalarının kısa sürede tamamlanmasının ardından, yolun gerekli alt ve üst yapısı da yapılacak ve ardından yeni imar yolu vatandaşlarımızın hizmetinde olacak.

Şehir genelinde bulunan mevcut yolların bir bölümünün oldukça dar olması nedeniyle ihtiyaç olan bölgelerde de yol genişletme ve düzenleme çalışmaları yapılıyor. Müdürlük bünyesine bağlı bir ekipte Çıtlakkale Mahallesi Ürün Sokak’ta yol genişletme ve düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyor. Yapılan bu çalışma ile birlikte yolun dar olan bölümleri genişletilerek araç trafiğini kolaylaştıracak hale getirilecek. Bu çalışmaların kısa süre de tamamlanması ile birlikte ekipler şehrin farklı bölgelerinde benzer çalışmalar yapmaya devam edecek.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%