$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

FACEBOOK’TA YAYINLANDI SONRA KALDIRILDI

FACEBOOK’TA YAYINLANDI SONRA KALDIRILDI
  • 23.10.2018
  • 1.354 kez okundu
Reklam

AKP Milletvekili aday adayı Makine Yüksek Mühendisi İşadamı Halil İbrahim Şengün önceki gün aday adaylığını açıklayan eski bir milletvekiline veryansın etti. Şengün daha sonra paylaşımını Facebook’tan kaldırdı. Paylaşımın neden kaldırıldığı ise büyük merak konusu oldu. Sadece iddia olarak kalan paylaşımla ilgili eski Milletvekilinin adının yerine XX olarak kullanıyoruz.

Sosyal medya hesabından bazı iddialarda bulunan Şengün şunlara yer vermişti;

“GİRESUN’DA BULUNMAZ ADAMLAR TEK TEK ADAY ADAYI;

XX Giresun Belediye Başkanlığına aday olacağını açıklamış. Çok başarılı bir Milletvekili dönemi geçirdi. Giresun’daki olmayan eserlerini say say bitmiyor. İşte Ben hep bu yanlışları anlatıyorum. Hurşit YÜKSEL Beyi Belediye Başkanı iken bunlar çalıştırmadı yediler. Belediyeyi CHP’ye XX ve Ekibi teslim ettiler. Şimdi Ak Partiyi batıran ve bitirenler 30 Bin oy kaybına sebep olanlar aday oluyorlar. Gördünüz mü Giresun’da nasıl bir düzen kurulmuş. Al gülüm ver gülüm kalede yapılan pazarlıkları ne çabuk unutuldu. Özellikle Ben bu pazarlıkları takip etmiş raporlamıştım. Bu Adaya en az 10 bin fark atmaz ise Kerim AKSU Ben yanılmış olurum. Şimdi Size bir fotoğraf sunacağım bu fotoğrafta XX’in yanında kim var? Siz bakıp kim olduğuna karar verin. Resimdeki kişilerden biri FETÖ Paralel Yapısının Görele Temsilcisidir. Bu Fotoğrafıda bizzat Bana Görele Temsilcisi göndermiş hala yazdığı açıklamaları saklıyorum. Birlikte olduğumuz eski doslarımız şimdi düşman oldu diye Bana mesajdan yazmıştır. 22.10.2018 Saat: 21.55”

HURŞİT YÜKSEL BEĞENDİ

Bu arada Şengün’ün açıklamalarına Giresun eski Belediye Başkanı Hurşit Yüksel’de beğeni ile destek verdi. Yüksel, Şengün’ün “Hurşit YÜKSEL Beyi Belediye Başkanı iken bunlar çalıştırmadı yediler. Belediyeyi CHP’ye XX ve Ekibi teslim ettiler” iddiasını adeta desteklemiş oldu.

ŞENGÜN PAYLAŞIMI NEDEN KALDIRDI?

Partilisi Halil İbrahim Şengün tarafından ortaya atılan iddialar karşısında XX’in nasıl bir cevap vereceği merak konusu oldu. Bu arada Şengün’ün paylaşımını sayfasından tamamen kaldırması yadırgandı. “Neden paylaştın neden kaldırdın?” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ