$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Faal Muhtarlar Derneğinden mesaj

Faal Muhtarlar Derneğinden mesaj
  • 24.10.2019
  • 293 kez okundu
Reklam

Giresun Faal Muhtarlar Derneği’nden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne tam destek. Giresun Faal Muhtarlar Derneği Başkanı Hadi Karabulut, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir kez daha dış siyasette kendilerini gururlandırdığını ifade etti. Karabulut, yaptığı basına açıklamasında, ülkenin bölünmez bütünlüğü ve bekasını tehdit eden unsurlara karşı alınan her karara destek verileceğini belirtti.

Karabulut, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın Barış Pınarı Harekatı’nın başından itibaren dik duruş sergiledikleri ifade ederek, bunun da kendilerini gururlandırdığını aktardı. Türk’ün azim ve gücünü bir kez daha tüm dünyaya gösterdiğine vurgu yapan Karabulut,

“Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bir kez daha dış siyasette bizi gururlandırmıştır. Giresun Faal Muhtarlar Derneği olarak mevzu vatan olunca her zaman Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın emrindeyiz” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%