$ DOLAR → Alış: 8,30 / Satış: 8,34
€ EURO → Alış: 9,69 / Satış: 9,73

EYNESİL VE GÖRELE’DE MEZUNİYET COŞKUSU…

Giresun Üniversitesi’ne bağlı ilçelerde bulunan fakülte ve yüksekokulların yılsonu mezuniyet törenleri Eynesil ve Görele ilçelerinde düzenlenen törenlerle sona erdi.

EYNESİL VE GÖRELE’DE MEZUNİYET COŞKUSU…
  • 21.06.2019
  • 610 kez okundu
Reklam

Eynesil Meslek Yüksekokulunun yılsonu mezuniyet töreni Rektör Prof. Dr. Yılmaz Can’ın katılımıyla yapıldı.  Giresun Üniversitesi büyük bir aile olduğunu, yeni başladığı Rektörlük görevinin akabinde öğrencilerle böyle anlamlı bir günde bir araya gelmekten memnuniyet duyduğunu söyleyen Rektör Can, mezun öğrencileri tebrik ederek, çalışma hayatlarında başarılar diledi. Öğrencilerin ailelerine ve hocalarına emeklerinden ötürü teşekkür eden Can, protokol üyeleriyle birlikte dereceye giren öğrencilere teşekkür plaketlerini ve hediyelerini takdim etti. Kep töreniyle sona eren mezuniyet programının ardından Rektör Can ve beraberindekiler Görele’de düzenlenen törenlere katıldılar. Görele kapalı spor salonunda yapılan tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Okul birincisi Gül Kurtçuoğlu’nun mezun öğrenciler adına yaptığı konuşmasının ardından Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hayrettin Karadeniz bir tebrik konuşması yaptı.

Görele Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş ve Rektör Prof. Dr. Yılmaz Can’ın konuşmalarının ardından dereceye girenlere ödüllerinin verilmesiyle devam eden programda, okul birincisi Gül Kurtçuoğlu mezuniyet kütüğüne plaket çaktı. Öğrencilerin mezuniyet yemininin ardından kepleri havaya fırlatarak mezuniyet coşkusunu yaşadıkları törenin ardından günün son programına geçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Görele Güzel Sanatlar Fakültesi mezuniyet töreninde fakülte birincisi Kübra Aygün, mezun öğrenciler adına bir konuşma yaptı. Dekan Prof. Dr. Feridun Tekin, Görele Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş ve Rektör Prof. Dr. Yılmaz Can’ın tebrik konuşmalarının ardından dereceye giren öğrencilere plaket ve ödülleri verildi. Kep atma töreni ile sona eren mezuniyet törenin ardından Rektör Can ve beraberindekiler, mezun öğrencilerin eserlerinin yer aldığı mezuniyet sergisini gezdiler.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%