$ DOLAR → Alış: 6,66 / Satış: 6,69
€ EURO → Alış: 7,28 / Satış: 7,31

Eynesil Belediye Başkanı ne yapmak istiyor!

Eynesil’in tanınmış ve sevilen simalarından Hayati Bodur, Cumhuriyet Halk Partili Eynesil Belediye Başkanının kasıtlı olarak evine su vermediğini söyledi.

Eynesil Belediye Başkanı ne yapmak istiyor!
  • 19.10.2019
  • 3.802 kez okundu
Reklam

“Kamu hizmetinden Vatandaşı faydalandırmak için, bizim mahallemizdeki 7 eve su veriyorsun bu güzel bir hizmet.  ancak bana; ben başkan olduğum sürece ona su yok, asla su vermeyeceğim diye haber göndermişsin, bir de bu haberi Facede paylaşabileceğimi söyleyip izin vermişsin teşekkür ederim! Ben de paylaşıyorum” diyerek Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Bodur, “İşin ilginç yanı Eynesil’e henüz bir çivi çakmamışken, vatandaşlara dağıttığın ve benden intikam alma aracı olarak kullandığın suyu, beğenmediğiniz Coşkun Somuncuoğlu getirmişti.  Benim bildiğim intikam kamunun kaynakları ile değil, özel yaptırımlarla alınır. Ben senin şahsına ait veya babanın malı olan suyu istemedim. kamuya, yani devletimize ait olan hizmetten faydalanmak istedim, ama sen, böyle basitçe bir zihniyetle belediye hizmetlerinden beni mahrum ederek cezalandırma cihetine gittin, bu yakışmadı başkan.

Başkan bugüne kadar hangi doğru işi yaptın da inkar ettik. Kasım Aydoğdu’nun kahvesinin orayı düzenledin hakkını teslim edip paylaştım. Eynesil halkına yutturmaya kalktığın ucube plaj mı, komediye dönen şehir içindeki trafik dubalarımı, eşinle kendine özel park yeri yaptığın yeni cami avlusu mu yoksa Marketim! iyi çalışsın diye köy durağını yakınına taşıman mı .işte bunları dile getirdiğim için bana su vermiyorsun. Marketçilik yaparken, Giresun’dan ben gelince dolmuşta karşılıyordun, yere bastırmıyordun beni. o zaman kıymetliydim demi.

Başkan, zannetme ki sadece Eynesil de konuşan benim, ben açık konuşuyorum. sen arkandan Her şeyi konuşup, yüzüne gelince yalakalık yapanlardan kork! ben onlardan olmadım olmayacağım.

Nerede ayrımcılık yapmadan hizmet anlayışı, hani herkesi kucaklayan politikalar. Bunların hepsi palavraydı değil mi. Aleyhine 3 – 4 tane paylaşım yaptım diye sekiz eve su verip bir tek bana vermemeni neyle  açıklayacaksın. Sana küfür mü ettim ,hakaret mi ettim .eğer böyle bir şey yaptıysam mahkemeye verirdin yalnızca  görevin icabı yaptığın işleri eleştirdim. Benden yalakalık bekleyen, biat bekleyen kim varsa bu beklentisinden vazgeçsin. Devletin suyu ile bana biat ettiremezsin başkan. Ne yani belediyeyle ilgili yarın öbür gün hiçbir işimi yapmayacak mısın, yani arsama ev yapmaya kalksam izin vermeyecek misin.

Beni kamunun bütün hizmetlerinden mahrum mu tutacaksın, yo bu kadar uzun boylu değil başkan.

Bu dünya sultan Süleyman’a kalmadı sana da kalmaz. O koltuklar gelip geçici haberin olsun!

Mahallede bir beni susuz bırakarak bizi birbirimize düşürme taktiğin tutmaz. Zira belediyenin suyu babanın suyu değil bilesin!

Eynesil’e kim çivi çakarsa başımın tacıdır. Çivi çak alkışlayalım, yanlış yaparsan da eleştiririm. Eleştirdi diye insanları kamu kaynaklarıyla cezalandırmak ancak küçük adamların işidir bil istedim!”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ