$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Espiyeliler Çotanak OFF ROAD ekibine teşekkür etti

Espiye’de selden etkilenen vatandaşlar, Espiye ‘de yaşanan sel felaketinde vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesi için canla başla çalışan Çotanak OFF ROAD ekibine teşekkür ettiler.

Espiyeliler Çotanak OFF ROAD ekibine teşekkür etti
  • 08.09.2020
  • 276 kez okundu
Reklam

Çotanak OFF ROAD ekibinden Akın Aras, Espiye’ de Espiyeli üyelerimizin yoğun gayretleri sayesinde, kaymakamlık, belediye ve sosyal yardımlaşma ile de koordineli bir şekilde Espiye köyleri yolları açıldıkça erzak, şu ve ekmek teminini sağladık. Espiye ilçemizin köylerinin merkeze uzak ve yollarının geç açılması dolayısıyla ekip olarak ilçemize daha fazla araç ile destek sağladık.

Biz hayırseverlerimizin maddi ve manevi desteklerini arkamıza alarak, nerede ihtiyaç varsa oraya merhem olmaya çalıştık. Bu afet süresince beklentimizin çok üstünde bir destekle karşılaştık. Giresun genelinde hayırseverlerin desteği ile bizim ulaştırmasını yapmamızla su, erzak ve ekmek dağıtımı yaptık. Bundan sonrada yardım yapmaya gayret göstereceğiz. Yüce Rabbimden ülkemize bir daha böyle bir felaket yaşatmamasını dilerim”” dedi.

(FİKRET BIYIK )

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar YAŞAR COŞKUN dedi ki:

    GİRESUN OFFROAD GRUBUNA TEŞEKKÜR EDERİZ ÇOK İSABETLİ BİR HİZMET SUNDULAR PANSİYONUMUZDA KALAN ARAMA KURTARMA EKİPLERİNİN BİLE İÇME SUYU İHTİYACINI KARŞILADILAR ÖZELLİKLE AKIN ARAS VE SADETTİN COŞKUN’A ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%