$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

ESPİYE’DE SEÇİMİN GALİBİ KARADERE

ESPİYE’DE SEÇİMİN GALİBİ KARADERE
  • 02.04.2019
  • 627 kez okundu
Reklam

Yerel seçim yarışı sona erdi. Yapılan seçim sonunda Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, halkın teveccühüyle tekrar belediye başkanı seçildi.
31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti belediye başkan adayı Mustafa Karadere tekrar belediye başkanı oldu. Mevcut belediye başkanı olan Karadere 2. kez Espiye’nin belediye başkanı oldu.
Kesin olmayan sonuçlara göre, Belediye Başkanlığı Sonuçları; AK Parti :5.145, İYİ :4.692, MHP:1.080, Saadet Partisi : 71, BTP : 14, TKP : 33
Belediye Meclis Üyesi Sonuçları; AK PARTİ :4.700, İYİ : 4.518, MHP :1.517, SP: 102, TKP :55
Belediye encümenliğinde 2 kontenjan 7 üye AK Partisinden olurken, İYİ Partiden 6 encümen kazandı. İGM ise, İl Genel Meclis Üyeliği de AK Parti 2 meclis üyesi alırken, 1 üyede İYİ Partiden il genel meclis üyesi oldu.
İl Genel Meclis Üyeleri; Mehmet Abdioğlu, Hayrettin Öztürk, Mürsel Önal
Soğukpınar’da Belediye Seçimleri: CHP:685—AKP:612—-MHP: 186
“HİZMETLERE KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDECEĞİZ”
Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, halkın teveccühüyle tekrar belediye başkanı seçildi.
İkinci kez Espiye belediye başkanı olan Mustafa Karadere, “Belediye olarak, hizmetlere kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bizlere oy veren ve vermeyen herkese teşekkür ediyoruz ” dedi.
Pazaryerinde seçim sonrası halka seslenen Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Espiye halkına hizmet etmenin bir şeref olduğunu dile getirerek, bu hizmetlerin devam edeceğini söyledi. Tevazu, samimiyet ve gayretle 5 yıl daha Espiye halkına hizmet etmeye devam edeceklerini belirten Belediye Başkanı Karadere , “Bizim yolumuz hizmet yolu, muhabbet yolu oldu ve biz herkesi kucaklamaya devam edeceğiz. Sevinçliyiz, gururluyuz. Allah hepinizden razı olsun. Bu zafer ‘Mustafa Karadere ’in değil, siz halkımın zaferi oldu. Hedefimiz her zaman büyük Espiye olmuştur. Biz ilçemizi halkımızla yönetmeye devam edeceğiz. Bu seçimi inananlar kazandı. Gönlünde Espiye, hizmet sevdalısı olanlar kazandı. Hizmetler kaldığımız yerden devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ