$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Espiye’de kontrollü sosyal hayat için denetim yapıldı

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Espiye’de de salgın ile ilgili yoğun denetim gerçekleştirildi.

Espiye’de kontrollü sosyal hayat için denetim yapıldı
  • 08.08.2020
  • 317 kez okundu
Reklam

Espiye Kaymakamı Taner TENGİR, Belediye Başkanı Mustafa Karadere ve daire amirlerinin katılımıyla birlikte merkez ve mahallelerde eşzamanlı maske ve sosyal mesafe denetimi yapıldı.

Espiye’de Koronavirüs salgınıyla mücadelede alınan tedbirlerin, yaşamın her alanını kapsayacak şekilde kamuoyunda duyarlılık seviyesini en üst noktaya taşımak için; rehberlik edici ve bilinçlendirmeye yönelik merkez ve mahallelerde denetim uygulaması yapıldı.

Espiye Kaymakamı Taner Tengir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Başkan yardımcısı Selahattin Hürüz, İlçe Jandarma Komutanı Barış Doğan, İlçe Emniyet Müdürü Birkan  Erden , ilçe müftü vekili Ahmet Yılmaz, daire amirleri ile oda başkanlarının katıldığı denetimlerde; şehir merkezindeki işletmeler ve vatandaşlar, maske ve sosyal mesafe konusunda uyarıldı.

Kentte iş yerleri, marketler, taksiler, lokantalar, berberler, kafeteryalar gibi yaşam alanlarında yapılan denetimlerde, vatandaşlara bilgilendirmede bulunuldu.

Espiye Kaymakamı Taner TENGİR ve Belediye Başkanı Mustafa Karadere, “ilçe halkına ve esnaflara uyarıda bulunarak, maske ve sosyal mesafeye uymalıyız. Uymayanları uyarmalıyız” dediler.

(FİKRET BIYIK)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%