$ DOLAR → Alış: 7,65 / Satış: 7,68
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,99

Espiye’de her caminin yetim kardeşi olacak

Espiye İlçe Müftüsü Yavuz Koçak, ilçe Vaizi Gençlik Koordinatörü Ahmet Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı’yı makamında ziyaret etti.

Espiye’de her caminin yetim kardeşi olacak
  • 18.12.2019
  • 469 kez okundu
Reklam

Ziyarette, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı’ya , Gençliğe Değer Projesi kapsamında “Yetimler Gülsün Diye Her Caminin ve Kur’an Kursunun Yetim Kardeşi Olsun” projesi hakkında bilgiler veren Müftü Yavuz Koçak; “İstikbal ve istiklalimizin teminatı olan neslimizi ana kucağından alıp, topluma yararlı bireyler haline getiren Milli Eğitim camiasına müteşekkiriz. Bu kutsal ve çok önemli görevinizde sizlere başarılar dileriz” dedi.
İlçe Müftüsü Yavuz Koçak, gençliğe değer projesi kapsamında Gençlik koordinatörlüğümüz tarafından tüm okullar ve yurtlarda görevlilerimiz vaiz, imam hatip, müezzin kayyım, kuran kursu öğretileri tarafından değerler eğitimi, konferans vermeye, gençlerle bir araya gelmeye, sohbet etmeye, gençlerimize maddi ve manevi destek olmaya gayret gösterileceğini ” söyledi.
Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Espiye’ye hayırlı hizmetler yapmak azim ve gayretindeyiz, dualarınızı bekleriz” dedi. Karakayalı, ziyaretten dolayı Müftü Yavuz Koçak’a ve ilçe Vaizi Ahmet Yılmaz’a teşekkür etti.
(FİKRET BIYIK)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ