$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Espiye’de Emekli öğretmenlere ‘Hizmet Şeref’ Belgesi

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Espiye ‘de, emekli olan öğretmenlere düzenlenen törenle ‘Hizmet Şeref Belgesi’ verildi.

Espiye’de Emekli öğretmenlere ‘Hizmet Şeref’ Belgesi
  • 26.11.2019
  • 365 kez okundu
Reklam

Õğretmenler günü nedeniyle Espiye Şehit Murat Şahin Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda düzenlenen törenle öğretmen + memur olmak üzere 14 kişiye  hizmet şeref belgesi protokol üyeleri  tarafından verildi.

Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı, Emekli öğretmenlere eğitim camiasına katkılarından dolayı teşekkür ederek, “Sizler bizim için her zaman değerlisiniz. Yetiştirdiğiniz öğrencileriniz sizleri devamlı sevgi ve saygıyla anacaklardır. Çünkü sizler yüz akıyla çalıştınız ve emekli olma şerefine erdiniz. Bundan sonraki hayatınızda da sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum” dedi.

Hizmet Şeref Belgesi alan emekli öğretmenler den Zeki  Aksar duygu ve düşüncelerini şu şekilde dile getirdi.

40 yıl Milli Eğitim  camiasına hizmet etmekten gurur duyuyorum. Bu belgeyi aldığım için de çok mutluyum ve manevi haz aldım. Allah tüm öğretmenlerimize nasip etsin.Bu belgeyi evlatlarıma torunlarıma bırakacağım bir miras olarak görüyorum.Bu belgeyi bizlere layık  gören  ilçe Millî Eğitim Müdürlüğüne ve Milli Eğitim Bakanımıza teşekkür ediyorum.Tüm öğretmen arkadaşlarıma emekliliklerinde mutlu bir yaşam diliyorum”

(FİKRET BIYIK)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%