$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Esnaf ve sanatkara kredi imkanı

Giresun Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği ile Şekerbank Giresun Şubesi arasında “Kapımız Esnafa Açık” kredi protokolü imzalandı. Protokol çerçevesinde Giresun merkezde faaliyet gösteren meslek odalarına kayıtlı esnaf ve sanatkarlara kredi imkanı sunulacak ve kredi kullanan esnafların bir yıllık oda aidatları banka tarafından karşılanacak.

Esnaf ve sanatkara kredi imkanı
  • 12.07.2019
  • 749 kez okundu
Reklam

“Kapımız Esnafa Açı” başlıklı kredi protokolü Giresun Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Ali Kara, Şekerbank Bölge Müdürü Tayfun Şimşek ve Giresun Şube Müdürü İsmail Çavaş tarafından imzalandı. Şekerbank Şube Müdür Yarımcısı Cihan Demiral, Pazarlama Yönetmeni Hakan Aydemir ve meslek odası başkanlarının da hazır bulunduğu imza töreninde konuşan GESOB Başkanı Kara, esnaf ve sanatkarların içerisinde bulunduğu ekonomik sorunları dile getirerek, Şekerbank ile yapılan kredi protokolünün esnafların ticari haytalarını sürdürebilmeleri için bir katkı sunacağını ifade etti.

Şekerbank Şube Müdürü Çavaş, kredi kullanacak olan esna ve sanatkarların bir yıllık oda aidatlarının banka tarafından karşılanacağını söyleyerek, Şekerbank olarak esnaf odalarıyla ilk kez böyle bir protokol gerçekleştirdiklerini, protokolün diğer illerdeki odalara da örnek olmasını temenni etti. Esnafları ayakta tutabilme ve finansman açığını karşılaya bilme adına böyle bir protokolü hayata geçirdiklerini belirten Çavaş, Şekerbank olarak temel felsefelerinin esnaf ve tarım bakancılığı olduğunu ifade etti.

Bölge Müdürü Şimşek ise, Şekerbank olarak esnafın yanında olduklarını belirterek, “Kapımız Esnafa Açı” kredi protokolünün Giresun esnaf ve sanatkarına hayırlı olmasını diledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%