$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,47 / Satış: 7,50

EROĞLU: FINDIK FERRERO’DAN KURTARILMALI

EROĞLU: FINDIK FERRERO’DAN KURTARILMALI
  • 18.03.2019
  • 524 kez okundu
Reklam

İyi Parti merkez İlçe Başkanı Abdulkadir Eroğlu, “Fındığı Ferrero’nun elinden kurtarmalıyız” dedi.

Eroğlu yaptığı açıklamada, “Partimize ve Giresun’a yakışır ve oturduğu koltuğa katkıda bulunacak eğitim seviyesinde ve kalitede adaylarımız ile seçim yarışına ve milletimizin güvenine layık adaylarımızla seçim çalışmalarımıza devam etmekteyiz” şeklinde konuştu.

Eroğlu açıklamasında şunlara yer verdi; “31 Mart mahalli idareler seçimlerine yaklaşırken, iyi parti kadroları ve iyi parti il genel meclisi adaylarımızla vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemeye devam ediyoruz bu program gereği bugün de Merkez ilçemiz Çandır ve Yazlık köylerinde yaptığımız toplantılarda vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyip, beraber çözüm yollarını konuştuk.

Özel idarenin ve Giresun’un yerel sorunlarını, fındık, tarım işsizlik ve özel idare çalışmaları ile köylerinin sorunlarını dile getiren vatandaşlarımız en çok özel idarenin iflas ettiğinden bahisle işsizlik ve adaletsiz adam kayırmalı uygulamalardan ve Ferrero’dan şikayet etti.

İnşallah meclis çoğunluğunu alıp özel idarenin iflas etmesinin önüne geçip, Fiskobirlik’i de ıslah edip fındığı Ferrero’nun elinden kurtaracağız. Fındık Türkiye’nin en stratejik ürünlerinden olup, net döviz girdisi en yüksek ürün olması özelliği ile farklı ve stratejiktir.

Yine kenevir bitkisinin 19 ilde ve komşularımızda üretimine izin verildiği halde ilimizde izin verilmemesi vatandaşlarımızın yakın takibindeydi.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ