$ DOLAR → Alış: 6,76 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,42 / Satış: 7,45

EREN’DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Suskunluğunu bozan Giresunspor Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren, cumartesi günü basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı ve teknik direktör Ümit Özat’ın ayrılmasıyla alakalı önemli açıklamalarda bulundu. Eren, Osmanlıspor maçı sonrası rapor istediklerini ancak alamadıklarını ifade etti

EREN’DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
  • 11.02.2019
  • 519 kez okundu
Reklam

Giresunspor Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren, yeni teknik direktör Kemal Kılıç’ın imza töreninin ardından düzenlediği toplantıda basın mensuplarına çarpıcı tespitlerde bulundu.

Kemal Kılıç’ın camiaya hayırlı olmasını dileyen Başkan Eren; “İnşallah Giresunspor için ve Kemal Hoca için burada iyi sonuçlar çıkar. Hepimiz sonuçta Giresunspor’un faydası için uğraşıyoruz” dedi.

ÜMİT ÖZAT’IN AYRILIĞI

Ümit Özat’ın ayrılışı ile ilgilide konuşan Başkan Eren, Ümit Özat’tan takım içinde gruplaşma olduğu yöndeki açıklamasıyla alakalı rapor istediğinde Özat’ın veremediğini kaydetti.

Ümit Özat’la açıklamasının ardından toplantı yaptığını ifade eden Sacit Ali Eren, “Osmanlıspor maçından sonraki açıklamasından bir gün sonra hocayı çağırdım ve rapor istedim. Takım içinde gruplaşma mı var dedim ‘Allah için ben öyle bir şey görmedim’ dedi. ‘Hocam gruplaşma yoksa dün söyledikleriniz neydi ?’ dedim, ‘Oynamayan oyuncular takımda sorun oluşturabilir’ dedi. Maç sonundaki açıklamasıyla ilgili net bir sonuç alamadık. Gerekli raporu istedik onu alamadık, gitmesi gereken varsa takımdan gidecek futbolcuları sorduk onu alamadık, böyle bir durum oldu. Elazığspor maçı da finalimiz oldu. Çünkü Elazığspor maçı öncesi Ümit Özat’a, “Hocam Elazığspor maçını kazanamazsak ikimiz de İstanbul’da kalırız” demiştim, o Adana’da kaldı, ben buraya geldim’ ifadelerini kullandı.

“GÖREVİMİZİN BAŞINDAYIZ”

Başkan Eren, yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarıyla birlikte Giresunspor’un başarısı için çaba sarf ettiğini dile getirirken; “Sosyal medyada Giresunspor’u eleştirenlerin yarısı maçlarımıza gelse her hafta dolu tribünlere oynarız. Giresunspor’un mutfağında kazan nasıl kaynıyor, Giresunspor deplasmanlara nasıl gidiyor, nasıl maaş, prim ödüyor diye soran yok. Herkes takımı ya da bizleri eleştiriyor ancak ben ve arkadaşlarım Giresunspor’a hizmet etmek için talipli olduk. Bunun için görevimizin başındayız” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ