$ DOLAR → Alış: 6,76 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,42 / Satış: 7,45

ERDOĞAN GİRESUN’A GELİYOR

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart yerel seçimleri öncesi 26 Şubat Salı günü Giresun’da olacak. Giresunlulara seslenecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu’na destek isteyecek.

ERDOĞAN GİRESUN’A GELİYOR
  • 20.02.2019
  • 1.952 kez okundu
Reklam

31 Mart yerel seçimlerine 1.5 aydan az bir süre kala meydanlar hareketleniyor. Yerel seçimler öncesi Giresun’u ziyaret edecek olan ilk lider AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olacak. 26 Şubat Salı Giresun’u ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan Giresunlulara seslenecek. Erdoğan, başta Giresun Belediye Başkana adayı Aytekin Şenlikoğlu olmak üzere tüm adaylar için destek isteyecek.

ŞİMDİDEN GÖNÜLLERİN BAŞKANI OLDU

Öte yandan AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. MHP ile yapılan cumhur ittifakı sonrası gücüne daha da güç katan Şenlikoğlu, gönüllere girmeye devam ediyor. Her gitti yerde, her ziyaret ettiği yerde büyük ilgi ve alakayla karşılanan Şenlikoğlu şimdiden gönülleri fethederek, gönüllerin başkanı oldu.

Şenlikoğlu “Marifet girdiğin gönülde kalmak, girdiğin o gönüllerde mühür olmak. Evlerine misafir olduğumuz Günaçtı ve Düdükçü ailelerimize gönülden muhabbetleri için şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ