$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

ENGELLİ MERKEZİNDE BAHAR ŞENLİĞİ!

Mavi Yurt Bakım Merkezleri A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Özel Giresun Engelli Bakım Merkezi, Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa Bahar Şenliği Eğlence Programı düzenledi.

ENGELLİ MERKEZİNDE BAHAR ŞENLİĞİ!
  • 12.04.2019
  • 609 kez okundu
Reklam

Harika görüntülerin yaşandığı etkinliğe, HEM Müdürü Salih Uzun, müdür yardımcıları Bekir Küpeli, Seyit Ali Aca, HEM hocaları, kursiyerler, üniversite öğrencileri, davetliler, kurum çalışanları ve bakım merkezinde kalan vatandaşlar katıldı.

Düzenlenen şenlik öncesi Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından bakım merkezinde kalan yaşlı ve engelli vatandaşlara saç ve cilt bakımı yapıldı.

Şenliğin, müzik eğlence bölümünde ise şarkılar, türküler söylendi ve herkes çalınan oyun havaları ile doyasıya eğlendi.  Bahar Şenliği ile ilgili bilgi veren Kurum Müdürü Gülseren Kesik,düzenledikleri etkinliğe Halk Eğitim Merkezi başta olmak üzere katkı sağlayan herkes teşekkür ederek, “Daha önce de bir çok kez etkinlik düzenledik.Bu gün de bahar mevsimini böylesine coşkulu bir şekilde karşılayalım ve hep birlikte eğlenelim istedik.Bu tür eğlence ve kaynaşma proğramları kurumumuzda kalan vatandaşlarımıza moral kaynağı oluyor” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ