$ DOLAR → Alış: 5,68 / Satış: 5,71
€ EURO → Alış: 6,28 / Satış: 6,31

EMÜR’DEN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

EMÜR’DEN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI
  • 10.05.2019
  • 305 kez okundu
Reklam

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Bir insanın engelli olmasının, onun diğer insanlar gibi yaşaması, çalışması ve başarılı olmasına engel teşkil etmediğini vurgulayan Başkan Emür şunları kaydetti:

“Toplumumuzun ayrılmaz bir parçası olan engellilerimizin toplumla bütünleşmelerinin ve hayatın her alanında aktif rol üstlenmelerinin sağlanması, onlara sunulan hizmetlerin erişilebilir olması, devlete ve topluma düşen öncelikli bir görevdir.

Bütün vatandaşlarımıza olduğu gibi, engelli kardeşlerimize daha güzel, daha yaşamaya değer bir Keşap sunmanın gayreti içerisinde çalışmaktayız. Bizler de ülkemizde her alanda yaşanan büyük değişime katkı sağlamak için çalışıyoruz. El ele, gönül gönüle verip, Keşap’ımızı yaşanabilir ilçe haline getiriyoruz. Belediye olarak biz de ilçemizde engelli vatandaşlarımızın hizmete erişim noktasında bütün engellerin kaldırıldığı bir ilçe olma yolunda emin adımlar atıyoruz.

Bedensel ve zihinsel engelliler de dâhil tüm engellilere yönelik duyarlılığın toplumun tüm kesimlerini kapsayacak şekilde yaygınlaşması çok önemlidir.

Bir gün hepimiz engelli olabilir ve toplumda engelli olmanın ne demek olduğunu anlayabiliriz. Engellilerin sorunlarına çözüm üretmek insanlık borcumuzdur.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm engellilerimizin Engelliler Haftasını kutluyor, sağlıklı, mutlu ve geleceğe umutla bakabilecekleri bir yaşam diliyorum.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ