$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

EMÜR’DEN ENGELLİLER GÜNÜ ZİYARETİ

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebeti ile Sonay Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti

EMÜR’DEN ENGELLİLER GÜNÜ ZİYARETİ
  • 06.12.2018
  • 846 kez okundu
Reklam

Emür, merkez yöneticileri ve öğretmenlerle sohbet etti, istek ve taleplerini dinledi. Ziyaretin ardından açıklamada bulunan Emür” İlk önce 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ve öğretmenler gününüz kutlu olsun. Bütün öğretmenlerimiz çok değerli ama siz adı gibi özel eğitim olduğundan özel öğretmenlersiniz. Diğer öğretmenlerimize nazaran yaptığınız iş dolayısıyla daha fazla özveri biraz daha dinamizm gerektiriyor. Çok önemli bir göreve hizmet veriyorsunuz. Keşap’ta olmanızdan ayrıca mutluyuz. Başta Mehmet Hocamız ve eşi Songül Hanıma teşekkür ediyoruz. Bu okulun Keşap’a yapılması için çok ısrar ettik. Özel çocuklarımıza verilecek hizmet, her şeyden önce geliyor. Çocuklarımızın daha iyi eğitim alabilmeleri için belediye olarak her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Ayrıca sizin öğrencileriniz özel olduğu için o ailelerin duası ile geleceğinizin daha iyi olacağına inanıyorum” dedi.

Başkan Emür, öğretmenlere isme özel hazırlanan ajandaları hediye etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Aykıt ve ilçede bulunan diğer okul amirleri de ziyarete eşlik etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ