$ DOLAR → Alış: 6,16 / Satış: 6,18
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

EMÜR: YAŞLILAR HER ZAMAN HATIRLANMALI

EMÜR: YAŞLILAR HER ZAMAN HATIRLANMALI
  • 20.03.2019
  • 442 kez okundu
Reklam

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılara Saygı” haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

“Yaşlılarımız kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli kıymetlilerimizdir. Bilgi ve tecrübeleriyle bizlere her zaman yeni nesillere rehber olmuşlardır.

Yaşılılarımıza saygı ve şefkatimizi her zaman göstermeliyiz. Bu geleneği yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak görevi de bizlere düşmektedir. Günlük hayatımızda büyüklere karşı davranışlarımız çocuklarımız için örnek teşkil edecek ve bu güzel geleneğimizin yaşamasını sağlayacaktır. Bu gerçek milletimizin en önemli töresi, vazgeçilmez geleneğidir.

Yaşlılarımıza sahip çıkılmalı ve yaşlılarımızın mutluluğu için herkes elinden gelen katkıyı sağlamalıdır.

Yaşlılarımızın ne kadar değerli olduğunu sadece özel günlerde değil her zaman hatırlatmalı ve yaşama sevinçlerine ortak olmalıyız. Bizleri bugünlere getiren ve geleceğe hazırlayan tüm yaşlılarımızın Yaşlılar Haftasını kutluyor, herkesin bir gün yaşlanacağını unutmayın diyor ve tüm yaşlılarımızın 18–24 Mart Yaşlılar Haftasını kutluyorum”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ