$ DOLAR → Alış: 6,69 / Satış: 6,71
€ EURO → Alış: 7,22 / Satış: 7,25

Emür, öğrencilere başarı dileklerinde bulundu

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, 2019-2020 eğitim öğretim döneminin yarısının sona ermesi dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.

Emür, öğrencilere başarı dileklerinde bulundu
  • 17.01.2020
  • 238 kez okundu
Reklam

Tüm eğitim camiasına, öğrenci ve velilere mutlu ve huzurlu ara tatil geçirmeleri temennisinde bulundu.

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür” Öğrencilerimizin ve anne-babaların heyecanla beklediği karnelerle birlikte iki haftalık bir tatil dönemine de girmiş bulunuyoruz. Karne, sadece öğrencinin değerlendirilmesi için bir vasıta değildir. Aynı zamanda öğrencinin merkezinde olduğu tüm eğitim bileşenlerinin değerlendirilmesinin de bir yoludur.

Başarılı olmak, sorumluluk duyma, planlı çalışma, ulaşılabilir hedeflere sahip olma ve kararlılık zorunluluğu vardır. Hepsi birbirine bağlı etkenlerdir.

Sevgili çocuklar, karne alacağınız için çok sevinçli ve heyecanlı olduğunuzu biliyorum. Notlarınız ne olursa olsun ailenizin, öğretmenlerinizin, büyüklerinizin hepimizin sizi sevdiğimizi ve önemsediğimizi bilin. Eğer başarılı olmadığınız dersler varsa, bu tatilde dinlenmenin yanında o derslerdeki eksiklerinizi gidermek için çalışabilirsiniz.

Belediye olarak eğitime yönelik çalışmalarımızı yaparken tek amacımız çocuklarımızın iyi bir geleceği olması. Onların ileride güzel yerlere gelmesi için biz de önemli hizmetler veriyoruz. İlköğretim çağından başlayarak tüm eğitim yaşamı boyunca farklı destekler ile çocuklarımızın yanındayız.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, iyi tatiller diliyorum.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ