$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

EMÜR: HER ZAMAN GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ

EMÜR: HER ZAMAN GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ
  • 07.05.2019
  • 439 kez okundu
Reklam

Keşap Belediyesi, Giresun Üniversitesi Keşap Meslek Yüksekokulunda eğitim gören öğrencilere yönelik yıl sonu etkinliği gezisi düzenledi.

Belediye Başkanı Mehmet Emür, yaptığı açıklamada, ilçede yükseköğretimin gelişmesi için büyük çaba harcadıklarını söyledi.

Emür, öğrencilere her zaman destek olduklarına vurgu yaparak,”Üniversitemizde okuyan öğrencilerimizin taleplerini her zaman yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Bundan sonra da aynı politikayı sürdüreceğiz.” dedi.

Sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde Keşap Meslek Yüksekokulunda eğitim gören öğrencilere yönelik yıl sonu etkinliği gezisi düzenlediğini aktaran Emür, şunları ifade etti:

“Kardeşlerimiz bu yıl sonu için Rize Ayder Yaylasına gezi planladıklarını ilettiler.  Bizler gençlerimizin neler düşündüklerine önem veriyoruz. Sosyal faaliyetlerle kendilerini geliştirmelerini sağlamak ve farklı kültürleri de görmelerini, tanımalarını istiyoruz. Onların projelerinde yer almak ve geleceğimiz olan gençlerimizi motive etmeyi sosyal belediyecilik anlayışının diğer bir parçası olarak görüyoruz. Çünkü Keşap bir eğitim şehri. Her zaman öğrencilerimizin gençlerimizin yanındayız.”

Gezi programına toplam 46 öğrenci katıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ