$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

EMÜR, HALKLA, HALKIN İÇİNDE…

EMÜR, HALKLA, HALKIN İÇİNDE…
  • 20.02.2019
  • 166 kez okundu
Reklam

Keşap Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Emür “2014 den beri sosyal belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getiriyoruz” dedi.

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Emür, “Vatandaşlarımızı mahallelerinde ve evlerinde, esnaflarımızı ve iş insanlarımızı ise iş yerlerinde ziyaret ediyoruz. Bugünde Atatürk Caddesi esnaflarını ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik” açıklamasında bulundu.

Emür şunları kaydetti;

“Hemşehrilerimiz kendilerini ziyaret edip, talep ve şikayetlerini dinlediğimiz için gönüllerinden geçen tüm duyguları samimiyet ile dile getiriyor. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretler de en küçük sorununu bile kısa zamanda çözüme kavuşması noktasında ilgili birimlere bilgi veriyoruz. Birebir halk ve esnaf ziyaretleri yaparak yoğun şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Biz 2014 den beri Sosyal belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Keşap’ı yaşanabilir bir ilçe haline el birliği ile getirdik. Bundan sonraki süreç de hizmetlerimiz devam edecek. Her fırsatta esnaflarımızla bir araya gelip sorunlarını can kulağı ile dinliyoruz.

Yapacağımız çalışmaları beraber istişare edip, ortak hareket ediyoruz. Esnafımızı önemsiyoruz, onlarla bir araya gelmeye devam edeceğiz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ