$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

EMÜR: BİR 5 YIL DAHA BERABER YÜRÜYELİM

EMÜR: BİR 5 YIL DAHA BERABER YÜRÜYELİM
  • 29.03.2019
  • 607 kez okundu
Reklam

Keşap Belediye Başkanı ve AK Parti Keşap Belediye Başkan Adayı Mehmet Emür, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimine 2 gün kala Keşap halkına seslendi ve kendilerine “Bir 5 yıl daha beraber yürüyelim!” çağrısında bulundu.

Seçim döneminde Keşap halkının karşısına alınları ak, başı dik bir şekilde çıktığını vurgulayan Emür,” Çünkü 2014 yılında seçim öncesi vaat ettiğimiz projelerimizin yüzde 95’ini gerçekleştirdik. 5 yıl boyunca şiarımız hizmet etmek oldu. Sizlerde yapılan hizmetlerin birebir tanığı oldunuz.” dedi.

“Bizler 2014 yılında ‘Bir Sevdadır Keşap’ dedik. 2019 Gönül Belediyeciliği misyonu ile yola devam edeceğimiz yeni hedefler ve ufuklara ulaşma adına bismillah diyerek hep beraber yürüyoruz.” diyen Emür, sözlerini şöyle sürdürdü:

“2023 reformları ile inşa edeceğimiz Keşap’ımız için, ‘Sevdası Olan Yorulmaz’ düsturuyla bir dönem daha sizlerden her zaman gördüğümüz desteği tekrar istiyoruz. Planlı büyüme hedeflerini gerçekleştiren, modern bir ilçe olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Keşap da fiziki sosyal ve kültürel çalışmalar tüm ilçelere örnek olmak üzere ilerliyor. Bizi bugünlere getiren sizin sevginiz ve hayır duanız. Çünkü halka hizmet hakka hizmettir anlayışı bize ışık oldu.”

Emür, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Gönül vermeden gönül bulamazsın. Şunu belirteyim; Siyasi görüşü ve hayat tarzı ne olursa olsun bütün hemşerilerimiz belediye yönetiminde bundan önce olduğu gibi yine söz sahibi olacak. Çünkü biz sevdamız Keşap’ta her fikre önem verdik. İstişare kültürü Keşap’ta hakimiyetine devam edecek. Hedeflerimizi birlikte yönetim, şeffaflık ve ortak akıl ile başardık ve başarmaya inşallah devam edeceğiz. Sosyal belediyecilik anlayışını benimseyerek halkımızla elele gönül gönüle hizmetlerimize Allah’ın izniyle devam etme arzusundayız. Halkımızın samimiyeti ve desteğini görmek gücümüze güç katıyor.”

Yeni vizyon projeleri ile Keşap için büyük hedefleri olduğuna vurgu yapan Emür,”İlçemiz de farklı gelişim ve değişim rüzgarları esecek. Yeni belediye hizmet binası, kültür merkezi ve kent meydanı projemiz, Keşap gençlik merkezi ve kapalı spor salonu projemiz, Doğalgaz, Deniz derin deşarj, Bisiklet yolu, Batı çıkışımız, Dut dibi köprüsü yenileme projesi, Viyadük dolgu alanı, Turizm fakültesi Keşap’a ayrı bir değer katacak. Bunu da Allah’ın izniyle halkımızın da desteğiyle başaracağımıza eminiz.” Diye konuştu.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi diğer partilerin belediye başkan adaylarına da başarılar dileyen Emür,”Diğer partilerden çıkan başkan adaylarımıza başarılar diliyor,  siyasetin ve rekabetin birbirinden ayrı şeyler olduğunu vurgulamak istiyorum. Seçimin adil şartlarda ve kardeşçe geçmesi temennisinde bulunuyorum. Çünkü seçimler geçer ama biz bir bütün olarak Keşap’ta hayatlarımızı idame ettirmeye devam ederiz.” dedi.

Emür, Keşap halkına da çağrıda bulunarak, şunları aktardı:

“Bizim yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Biz bu hizmetleri geleceğimiz yani çocuklarımız için yapıyoruz.

Hayalleri gerçeğe dönüştürdük, dönüştürmeye devam ediyoruz. Şimdi Keşap’ın önüne yeni hedefler koyarak hizmetlerimizi sürdürme adına 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden sizlerin desteğiyle yetki istiyoruz. Allah’ın izini, sizlerin desteği ile 1 Nisan’dan itibaren kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Derdimiz daha güzel, daha yaşanabilir, geleceğine umut bağlanan bir Keşap içindir. Bir sevdadır Keşap, sevdası olan yorulmaz. Teşekkür ediyor ve saygılar sunuyorum.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%