$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Emür: 23 Nisan Kutlu Olsun 

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İçin yazılı bir Mesaj yayınladı 

Emür: 23 Nisan Kutlu Olsun 
  • 23.04.2020
  • 219 kez okundu
Reklam

“23 Nisan 1920’de açılan Gazi Meclisimiz, kurulduğu andan bugüne kadar geçen süre içerisinde Devletimizin, Cumhuriyetimizin ve Demokrasimizin en büyük teminatı olmuştur. Sahip olduğumuz şanlı tarihimizi çok zor şartlarda kazanılmış bir zaferin sonucu olan Cumhuriyetimizi, birlik ve beraberliğimizi koruyarak, toplumsal barışı sürekli kılarak aydınlık yarınlara emin adımlarla ilerleyeceğiz.

Yarınımızın en büyük güvencesi olan çocuklarımızın, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, toplumumuzun her alandaki ileri atılımlarına öncülük yapacak, kalpleri vatan ve millet sevgisiyle dolu olacaktır. Görev ve sorumluluklarına yürekten bağlı, çağdaş düşünceli insanlar olarak yetişmesi, çocuklarımızın barış ve huzur içinde yaşayacağı bir Ülke bırakmak için çalışmaktan bir an bile vazgeçmeyeceğiz.

Ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle biliyoruz ki çocuklarımız evde çok sıkıldılar. Bu zorlu süreci hep beraber atlatarak inşallah önümüzdeki Ramazan Bayramında iki bayramı birden kutlarız.
23 Nisan Perşembe Günü 21.00’de herkesi evlerinin balkonlarında İstiklal Marşı’nı coşkuyla ve gururla okumaya davet ediyorum.

Ayrıca çocuklarımıza bir müjdemiz var. Okulların açıldığı ilk gün 40 dakikalık teneffüslerin de Giresun freşası ve Giresun fındığı bizden olacak.

Bu vesileyle, TBMM’nin kuruluşunda ve Kurtuluş Savaşımızın kazanılmasında emeği geçen başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyorum.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%