$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Emekli Memur-Sen’den sendika çağrısı

Memur-Sen Giresun İl Temsilciliği bünyesinde faaliyet gösteren Emekli Memur-Sen İl Başkanlığına Emekli Öğretmen Metin Göksu getirildi.

Emekli Memur-Sen’den sendika çağrısı
  • 24.09.2020
  • 125 kez okundu
Reklam

Memur-Sen Giresun İl Temsilciliği bünyesinde faaliyet gösteren Emekli Memur-Sen İl Başkanlığına Emekli Öğretmen Metin Göksu getirildi. Göksu yaptığı yazılı açıklamada, emekliliğe ayrılan tüm emekçileri güç birliğine davet etti.

Göksu, “Emekli Memur-Sen’e gönül veren ve verecek olan emektar üyelerimizden aldığımız güçle; özelde yoksulluk sınırının altında ücret alarak ezilen emeklilerimizin refah seviyesini yükseltmek, genelde ülkemiz ve milletimiz için canımızın son damlasına kadar üzerimize düşen her türlü fedakarlığı göstermek, evrensel olarakta tüm dünya mazlumlarına karşı duyarlılığımızla haksızlıklara, sömürülere, zulümlere karşı direnen mazlumların sesi olmak için sendikal çalışmalarımıza devam edeceğiz. Eski Türkiye’nin korkulu tünellerinin temizlenmesine sivil toplum nezdinde öncülük eden Memur-Sen’in ilkeli duruşuna ve emek mücadelesine dayalı olarak, emeklilere ve emeklilerin örgütlenmesine dair mücadelenin Türkiye’deki adresi Emekli Memur-Sen’dir. İşsizliğe çare arandığı bir zamanda emekli olur olmaz yoksulluk sınırı altında açlığa maruz kalmamak için emeklilerimizin iş arama durumunda kalması bizleri son derece üzmektedir. Emeklilerin problemlerini de çözümleri de biliyoruz. Sorunları çözüme kavuşturmak için durmaksızın çalışacağız. Sesimizin daha gür çıkması için bütün emeklilerimizi Emekli Memur-Sen ailemizin soylu mücadelesinin mensubu olmaya, bu onurlu mücadeleye güç vermeye davet ediyoruz” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%