$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

‘EL ELE, GÖNÜL GÖNÜLE YÜRÜYORUZ’

Cumhur İttifakı AK Parti Giresun Belediye Başkana adayı Şenlikoğlu, seçim gezileri kapsamında Giresun Ziraat Odası’nı ziyaret etti. Oda Başkanı Nurittin Karan, Meclis Başkanı Eyüp Çiftçi ve oda yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Şenlikoğlu, fındığın başta Giresun olmak üzere Türkiye için son derece önemli tarımsal bir ürün olduğunu, fındık alım satım yerleriyle ilgili projeleri bulunduğunu kaydetti.

‘EL ELE, GÖNÜL GÖNÜLE YÜRÜYORUZ’
  • 23.02.2019
  • 748 kez okundu
Reklam

Giresun Ziraat Odası’nın güzel çalışmalara imza attığını söyleyen Şenlikoğlu, “sivil toplum kuruluşları ne kadar güçlü ve etkin olursa şehrimizin de eli birçok konuda güçlü olur” dedi.

Belediye ile ziraat odasının istişare içerisinde önemli projelere imza atabileceğini vurgulayan Şenlikoğlu, “Giresun için yola çıktı emin adımlarla yürüyoruz. Giresun’da artık cumhur ittifakı adayı olarak sahalardayız. Sahada MHP’li arkadaşlarımızla birlikte kol kola çalışmalarımıza devam ediyoruz. Nasıl cumhur ittifakında güç birliği yaptıysak bundan sonra sivil toplum kuruluşlarımızla da güç birliği yapacağız. Sivil toplum kuruluşlarımızı belediye yönetimine, yönetime istişari heyet olarak katacağız. Sivil toplum kuruluşlarını işin içine katarak, şehrin geleceğini düşünerek hareket edeceğiz. Tek amaç ve gayemiz şehrimize hizmet edebilmek ve katkıda bulunabilmek. Hep beraber 1 Nisan’dan itibaren Giresunlular bize vize verdiğinde, yakamızdaki parti rozetini çıkartıp, belediye rozetini takarak şehrin belediye başkanı olarak el ele, gönül gönüle güzel hizmetlere imza atacağız” diye konuştu.

Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ziraat odası ile belediyenin birlikte hareket etmesi gerektiğini ancak bugüne kadar bunun gerçekleştirilemediğini söyledi. Karan, yeni dönemde ortak projeler üreterek fındık ve fındık üreticisine katkı sunmak istediklerini kaydetti. Ziraat odasının belediye ile paydaş bir kurum olması gerektiğini aktaran Karan, “nasıl bir tarım müdürlüğü, fındık araştırma müdürlüğü ve FİSKOBİRLİK ile birlikte çalışabiliyorsak belediye ile de birlikte çalışabiliriz. Bu bir eksiklikti, inşallah yeni dönemde, yeni yönetimlerle biz bunu sağlaya biliriz” şeklinde konuştu. Giresun Ziraat Odası Meclis Başkanı Eyüp Çiftçi de, Şenlikoğlu ve ekibine başarılar dileyerek, birlik ve beraberlik içerisinde 31 Mart’ta kazanın Giresun olacağını ifade etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%