$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,12 / Satış: 9,16

Eksiklikler tespit edildi

Giresun Prof. Dr. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bina turu altında, hastanenin durumu gözden geçirilerek, şikayetler dinlendi.

Eksiklikler tespit edildi
  • 27.01.2020
  • 491 kez okundu
Reklam

Kalite Yönetim Direktörü Nuray Tali ve İş Güvenliği Uzmanı Gökçe Güntepe tarafından 3 ayda bir yapılan bina turu Hastane Başhekim Kemal Uzun başkanlığında, tesis güvenliği komitesinde yer alan Başhekim Yardımcıları Dündar Gürel ve Şevket Gürsoy, İdari Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı Şahin Özdemir, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü İpek Elifoğlu ve Yardımcısı Ayşe Gemicioğlu, Destek Kalite Hizmetleri Müdürü Hülya Yılmaz ve Yardımcıları Zeynep Kabadayı ve Metin Toroman, Sivil Savunma Uzmanı Yaşar Çayan, Teknik Birim Sorumlu yardımcısı Muhammer Karakuş, ve davetli olarak katılan Enfeksiyon Kontrol Komite hemşireleri Keziban Gökmen ve Çiğdem Kök’ün katılımıyla gerçekleştirildi.

Kan Tranfüzyon Merkezi, Odyometri, Sağlık Kurulu, İSG Birimi, EKG, Patoloji laboratuarı, Taş Kırma Ünitesi, Hastane Kantini ve Nükleer tıp birimleri ziyaret edildi. Birim çalışanları ve sorumlularından bilgiler alınarak şikayetler dinlenildi. Yapılabilecek olan onarım ve/veya düzeltme işlemleri not alınarak görüşülüp karara bağlandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%