$ DOLAR → Alış: 5,76 / Satış: 5,78
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57

EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER ÇALIŞTAYI

EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER ÇALIŞTAYI
  • 14.04.2019
  • 288 kez okundu
Reklam

Giresun Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen Eğitimde İyi Örnekler Çalıştayı’nın sekizincisi, Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.

Giresun Eğitimde İyi Örnekler Çalıştayı 2019, Müdürlüğümüz organizasyonu ile üç yıldır bölgesel nitelikte düzenlenmektedir. Bölgesel çalıştayımıza; Artvin, Bayburt, Gümüşhane, Rize, Samsun, Ordu ve Trabzon illeri destek vermektedir. Çalıştayda, ilimizde ve bölge illerinde görev yapan öğretmenler, okul/kurum yöneticileri, il/ilçe yöneticileri ve akademisyenlerin bulunduğu yaklaşık 400 izleyici, birçok yenilikçi uygulama ve materyal örneği etrafında bir araya geliyor.

16 Nisan 2019 Salı günü saat 09.30 – 17.00 saatleri arasında yapılan çalıştay; öğrenmeyi ve öğrenme ortamlarını zenginleştirmek için gayret eden öğretmenleri ve eğitimcileri, meslektaşları ile bir araya getirerek iletişim ve işbirliği temelinde yeni öğrenme ortamları yaratmayı hedeflemektedir.

Giresun Eğitimde İyi Örnekler Çalıştayı 2019’da 10 adet sözlü sunum, 21 adet poster sunum ve 6 adet atölye çalışması yer almaktadır.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ