$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,25 / Satış: 9,28

Eğitim ve Araştırma Hastanesi çevresi ışıl ışıl

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. (Çoruh EDAŞ) Giresun İl Müdürlüğü, 2020 yılı yatırım programı kapsamında Aksu Mahallesi’nde hizmete başlayacak olan Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesibölgesini aydınlattı. Hastane alanında yer alan bağlantı yolları, köprü ve duraklaramodern aydınlatma malzemeleri kullanılmasıyla cadde ve sokaklar ışıl ışıl bir görüntü sergilemeye başladı.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi çevresi ışıl ışıl
  • 14.10.2020
  • 157 kez okundu
Reklam

Dağıtım bölgesinde kesintisiz ve kaliteli enerji arzı sağlamak için çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü, bir projesini daha tamamladı.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi bölgesinin aydınlatılmasıyla tamamlanan proje çerçevesindeGiresun Eğitim ve Araştırma Hastanesini Karadeniz Sahil Yolu ve Dereli-Şebinkarahisar yoluna bağlayanAbacıbükü ve Etbaşoğlu köprülerine yeni aydınlatma direkleri tesis edildi. Bölgenin ışıl ışıl bir görüntü sergilemesinin yanı sıra hastane yolları üzerinde yaya ve araç güvenliği açısından da önemli bir katkı sağlandığını belirten Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü, çalışmaları esnasında desteğini ve sabrını esirgemeyen yerel yönetimlere ve tüketicilerine teşekkürlerini iletti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%