$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

Eğitim camiası “Biz De Varız” dedi

Vali Harun Sarıfakıoğulları’nın başkanlığında oluşturulan “Vefa Sosyal Destek” grupları vatandaşların isteklerini karşılamaya devam ediyor.

Eğitim camiası “Biz De Varız” dedi
  • 04.04.2020
  • 527 kez okundu
Reklam

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, il merkezinde bulunan okulların da katılımıyla bir yardım kampanyası düzenledi. Toplanan 743 koli yardım malzemesi, depolandığı Sosyal Bilimler Lisesinde, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Vali Harun Sarıfakıoğulları’nın da katılımıyla,  Valilik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Kenan Yılmaz’a teslim edildi.

Vali Harun Sarıfakıoğulları, ülkemizin her yerinde olduğu gibi Giresun’da da koronavirüsle mücadelenin etkin ve kararlı bir şekilde sürdürüldüğünü vurgulayarak, bu tür faaliyetlerin devlet-millet birlikteliğini ve yardımseverliğimizi göstermesi bakımından önemli olduğuna dikkat çekti. Sarıfakıoğulları, devletin milletinin, milletin ise devletin yanında olmaya devam edeceğine vurgu yaparak “İçinde bulunduğumuz zor süreci Allah’ın izniyle, birlik ve beraberlik içerisinde, resmi makamlarca alınan kararlara uyarak hep birlikte atlatacağız. Alınan önlemlerin vatandaşlarımızın sağlığı için olduğunun bilinciyle hareket edilmesi ve mutlaka uyulması ve de titizlikle uygulanması gerekmektedir. Bu süreçte, bugün burada görüldüğü gibi birlik ve beraberlikle, el ele vererek, desteğe muhtaç Giresunlu hemşerilerimizi de yalnız bırakmayacağız” dedi. Sarıfakıoğulları, ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılmak üzere düzenlenen yardım kampanyası organizasyonunun gerçekleştirilmesine öncülük eden İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, İl MEM Vefa Grubu ile emeği ve katkısı bulunan yönetici ve öğretmenlere teşekkür etti. Yardım çağrısının eğitim camiasında hızlı bir şekilde karşılık bulunmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, kampanya destek veren tüm yönetici ve öğretmenlere teşekkür ederek, birlik ve beraberlikle her türlü zorluğun üstesinden gelinebileceğini söyledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ