$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

EGİD’den milli dayanışma kampanyasına destek

Espiye Genç İş Adamları Derneği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma kampanyasına destek verdi.

EGİD’den milli dayanışma kampanyasına destek
  • 15.04.2020
  • 343 kez okundu
Reklam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın korona virüsü (kovid-19) salgını nedeniyle “Biz bize yeteriz Türkiyem” sloganıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na destekler çığ gibi büyüyor.

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla başlayan kampanyaya bağış yaparak katıldığını duyuran Espiye Genç İş Adamları Derneği Başkanı Eray Tiryaki “Zor günlerden geçtiğimizi, birlik ve dayanışma içinde, birbirimizi gözeterek, birbirimize sahip çıkarak bu zor günleri aşacağımıza inanıyoruz. Gün, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma günüdür. Gün, birlik ve beraberlik günüdür. Bu vesile ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu ‘Milli Dayanışma Kampanyası’na Dernek Mensuplarımız olarak destekte bulunduk. Biz bize yeteriz Türkiye, birlikte başaracağız” dedi.

Ayrıca, Espiye Genç İş Adamları Derneği olarak, evlerine gidemeyen Giresun 112 Sağlık Hizmet Çalışanlarına Çamaşır makinası ve maddi destekte bulunduğu belirtildi.

(FİKRET BIYIK)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%